Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Baldur's Gate 3

Gangren

Öne çıkan mesajlar

act 3 quest yapma sırası sorusu

Spoiler

Şu an Enver'i öldürme, Voss'a çekici verip/ orpheus'u kurtarma bide ejderhayı uyandırma questleri kaldı bir tek. Ejderha-Orpheus-Enver şeklinde mi gitmek lazım yada fark etmiyor mu. 3ü de tam end game e giriş questi gibi duruyor da, bi sorayım dedim bitirenlere. Bugün raphael'i öldürüp bıraktım. Madem patch çıkacak yarın onu bekliyeyim.

Sosyal ağlarda paylaş

Act 2 yi ancak bitirdim.

Bravo, Act1den sonra boş geçer diye korkuyordum, gayet iyiydi. Karanliktan içim baydi bir ara ama. Shadowheart questlerini beğendim. Finali de beğendim.

darkness kaldiramayan varsa spo

Spoiler

ben inn'de yaralı arkadaş ile konuşmayı unutmustum. Bossu kestikten sonra uyandim. gittim ölmüş. ölülerle konuşma yapıp questi yine de basariyla gerceklestirebiliyosunuz

Sosyal ağlarda paylaş

Bitti. 150.5 hours play time ama hala yeni karakter açasım var sdf. Bi dark urge resist, bi dark urge evil filan görmek istiyorum ama artık definitive editionı çıksın öyle bakarım büyük ihtimal. 10/10 bir oyundu ama gerçekten genel olarak.

ending spoiler

Spoiler

Nether brainden sonra 5 dakka iskelede cutsceneler yerine daha bi epilogue lazım oyuna. En azından bütün companionların yanına gidip konuşsaydık filan ya da slidelar ile herkese ne oldu söyleselerdi biraz daha. Çat diye bitti böyle. Gale için ver mystra'ya crown'u salaklık yapma dedim. Astarion yanıp kaçtı. Laezel'i revolution başlatmaya yolladım. Wyll ve ben de Karlach'a (<3) avernusta eşlik etmeye gittik. Karlach'ı kurtarma questi olmalıymış gerçekten. Shadowheart divine favor kullansın, steel foundrydekiler bi el atsın bişiy yapsın, mystra yardım etsin crown karşılığında. Hani bi sürü olasılık varken trajik olsun diye hepsini görmezden gelmişler. 

53206228631_ff854aa256_b.jpg

progamer tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...