Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Marvel Cinematic Universe (Spoiler Alert!)

GERGE

Öne çıkan mesajlar

Doom için seçmeleri çok aptalca olmuş. yüzünü ve sesini komple değiştirseler bile yok ya. çok anlamsız bir seçim.

Breaking Bad'taki Gus'ı oynayan adamı yapsınlar deniyordu, o bile daha anlamlı kalırdı bundan.

ölen aktör öldüğüyle kalsın işte zorlamayın.

Sosyal ağlarda paylaş

Rdj seçimi garip olmuş, rolünün hakkını verecektir muhtemelen de hiç mi adam yoktu rdj seçtiler anlamadım.  endgame sonrası hepten koptu bende doğru düzgün takip edemedim bile 
kang zaten kötü tercihti, direk ana kötü olarak dr.doom ile ilerleseler daha mantıklıymış. evrene bir ayar çekecekler sanırım doomsday ve secret war filmi ile. spiderman iyiydi onu bozmazlar umarım

Sosyal ağlarda paylaş

yonetmenlere 80 milyon, rdjr'a "biraz daha fazlasi" verilecekmis diyorlar 2 film icin, bonuslar haric.

random aktor secip doom yapsalar rdjrnin yarisi kadar para getirmez dogal olarak filmler, secim tamamen para getirecek olmasi asd

Norak tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

deadpool u yeni izleyebildim. end game sonrasında her filmin spin off kafasında olması biraz üzüyor. o kadar uzun süre birbirine bağlı filmlerden sonra bunlar çok çerezlik geliyor artık. yine son 3-4 film arasından en eğlencelisi ama mcu olarak tatmin etmedi.

Sosyal ağlarda paylaş

Marvel Studios is reportedly restricted from using certain Spider-Man villains in their films if Sony uses them first. This limitation is said to be part of the terms Sony established due to their partial rights to Spider-Man characters.

madame webb, venom, kraven ve mobius görmüycez yani mcuda hmm. 

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...