Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Formula 1

Llama

Öne çıkan mesajlar

• 1 ay sonra ...

2023 sezon başladı 😍

Red Bull 1-2 oldu siralamada

Sıralama süreleri oldukça yakındı. Yarın yarış strateji savaşlarina sahne olacak. Aston Martin özelde alonso çılgın atıyor resmen. Mercu takım olarak çok sessiz. Sanki büyük takımlar ellerini yarışta belli edecekler..

Heyecanlı bol dramali bir sezon olacak diye bekliyorum..

Sosyal ağlarda paylaş

Ulan hersene daha leş bir hal alıyor f1. Ferrariden bir halt olmayacağı zaten belliydi mercedes , geçen seneden de daha fail bir durumda. Aston martin de 3-4 yarış böyle gezinip sonra gerilere düşer. 7-8 senelik mercedes dominasyonu bitti şimdi de 3-4 sene daha redbulların çekişmesi izleyeceğiz.

Sosyal ağlarda paylaş

ilk iki cok belli olunca fazla bir sey olmadi, sadece Merc/Aston/Ferrari arasinda olay izledik.

gerci bilmiyorum siz ne dusunuyorsunuz (ben f1 tv ustunden izliyorum ama sky da ayni goruntuleri kullaniyor sanirim) yayinlarda da sikinti var. heyecanli olabilecek orta ve alt kisimlardaki gecisleri sadece sirali liste uzerinde gorup belki, bazen tekrarini izleme imkani buluyoruz.

bu arada williams kotu diye landoya uzuldum gerci, iyi yarisci adam. renk katiyordu.

sarge fena cikmadi mesela, ben spin falan gider diyordum rookieler. gerci onumuzdeki yaris daha berbat bir pistte oldugu icin belki orada duvara carpma falan olabilir. erken konusmamak lazim.

Sosyal ağlarda paylaş

RB çok ileride, bu biraz can sıkıcı oluyor illa ki de geçen seneye göre en azından kapışacak daha çok takım var. Belli ki aston-ferrari-merso arayı açan birisi olmazsa böyle kapışarak devam edecek. 

Aston Martin güzel araçla başladı da sezon içerisindeki güncellemelerle merso ve ferrari bi tık yükselebilir. RB'ye kimse yetişemez sanıyorum ama.

Lando'ya ben de üzüldüm ya, favori pilotum şeker çocuk fkdsl ama mclaren çok kötü başladı bakalım ne yapacaklar

Sosyal ağlarda paylaş

salak oldugum icin...

dasaaa, 06.03.2023 13:12 tarihinde dedi ki:

bu arada williams kotu diye landoya uzuldum gerci, iyi yarisci adam. renk katiyordu.

mclaren kotu diye landoya uzuldum. iyi yarisci adam. renk katiyordu.. bu arada williams bekledigim kadar kotu degil. sarge fena cikmadi mesela.

olmasi lazim. tamamen corba etmisim yazdigimi.

Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • 2 hafta sonra ...

Dramaya doyduk be..

Son turda Fransızların in kendi kendilerini imha etmeleri, ilk turda cenabet Leclerc in kalması. İlk sırada iken Oğlan Russell ın güç ünitesi sebebiyle kalması. Perezim aztekim son sıradan başlayıp 5 olması. Tüm takımların puan alıp Ferrari'nin puan alamamasi. Çaylakların puan alması ve 3 WC nin podyumda yer alması gerçekten epic yarıştı. 

Sosyal ağlarda paylaş

• 4 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...