Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Grip salgını ve ilaç konusu

logtrig

Öne çıkan mesajlar

geçen bbc de kendinizi hasta olacak gibi hissettiğinizde çinko alın 24 saat içinde diyordu
gribi engelleyen ya da hafifleten en iyi çözüm buymuş. c vitamini falan grip olmadan önce düzenli alınmalı hasta oldugunda bi anlamı yok vs diyordu prof dr lar
geçenlerde hasta olacak gibiydim çinko içtim bi yararı olmadı asdffh
Sosyal ağlarda paylaş

axedice said:

sabonis said:

şunun kadar klasik bir şey de yok ya. "abi bu seneki salgın çok kötü yapıyor" veya "bu sene çok fena salgın var herkes hasta"

kışın cam az açıyoruz ve tabi ki içeride ılık, havalanmayan ortamda mikropları başkalarından daha rahat alıyoruz. "bu seneki 10 gün yatırıyor" olayı da scientific'ten öte çevrenizdeki 3 kişiden gördüğünüz oluyor genelde =)

10 iğne yedim serum ve normal antibiyotik kesmedi, 6. iğneden sonra ancak biraz düzelebildim. Daha önce ne benim ne eşimin ne de arkadaşlarımın bu kadar hasta olmadığımızı söyleyince doktor da ben 30 yıllık meslek hayatımda bu kadar kötü bi salgın görmedim dedi. Hatta iğneleri verirken bizi uyardı, 3-4 gün boyunca kendinize gelemezseniz şaşırmayın boşuna acil kapılarında sürünmeyin herkes aynı durumda diye.

Anlıyorum empirik kanıt istiyorsun ama biz ve watsapta geyik yaptığımız 2-3 arkadaş falan değil bu seneki durum, hastanelerde iğne sırası bulamıyorsun.

vay babasını demek ilk kez gerçekten "çok kötü salgın" lafı doğru lan 30 senedir :D geçmiş olsun hepinize
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...