Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Küçük bir istek.(Çocuk için video kanalı)

Rotweiler

Öne çıkan mesajlar

Anelor said:

Reddit'de böyle bi çocuk baya viral olmuştu like basmışlardı bir kaç videosuna daha sonra yeni like'lar gelmeyince çocuk yeni video çekmişti ne hata yaptım neden artık beğenmiyorsunuz vs diye. Like'lasan bir dert like'lamasan bir dert.

şu daha doğru. bugün like atarız çocuk sevinir. yarın niye artık likelanmıyor diye daha üzülür çocuk.

çocuk bu sevinecek de üzülecek de böyle büyür anca.. basın dislike ı :D
Sosyal ağlarda paylaş

bence bu tür çocukların youtube kanallarına promotion diye like atmak subscribe olmak falan çok yanlış. denildiği gibi küçük hype yaratırsın sonra doğal olarak azalınca ilgi çocuk kendini suçlar.

her çocuk başarılı olacak değil. her çocuğu böyle internette hypelamak da masum gözükse de uzun vadede çok zararlı bence. çocuğun tüm özgüven sistemini sağlam sarsma imkanı var.
Sosyal ağlarda paylaş

Çocuğun gelişimi açısından iyi birşey yapmıyorsunuz.
Bugün çocuğa acıyıp vidyosunu beğenmiş gibi yapıyorsunuz ama yarın çocuk umrunuzda olmayacak. Çocuk da düşünecek acaba neyi yanlış yaptım da artık beğenmiyorlar. Bilmiyor ki annesinin babasının ricası ile o vidyolar beğenildi.
Ailenin çocuğu daha iyi vidyolar hazırlaması için teşvik etmesi gerekir.
Sosyal ağlarda paylaş

masa said:

Çocuğun gelişimi açısından iyi birşey yapmıyorsunuz.
Bugün çocuğa acıyıp vidyosunu beğenmiş gibi yapıyorsunuz ama yarın çocuk umrunuzda olmayacak. Çocuk da düşünecek acaba neyi yanlış yaptım da artık beğenmiyorlar. Bilmiyor ki annesinin babasının ricası ile o vidyolar beğenildi.
Ailenin çocuğu daha iyi vidyolar hazırlaması için teşvik etmesi gerekir.

youtuber olmak kolay mı
köşeyi dönen döndü çokton arz fzalası var
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
Fistan said:

1 dislike’ı da ben bastım hayatta kötü insanların da olduğunu öğrensin

Sabah okuyunca sinirim bozulmuştu :D

Bu arada çocuklar arasında oyuncak kutu açılımı videoları oldukça popüler durumdaymış. Geçen birisi arkadaşının çocuğuna oyuncak hediye etmiş, 2 dakika sonra kutuyu güzelce açmış. Unboxing videosu çekip YouTube'a atmış :)
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...