Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

aramızda en eski gmail hesabını buluyoruz

stormeagle

Öne çıkan mesajlar

hepsini ingilizce kullanınca , belli bi standart'a oturtuyorsun

settings her yerde settings

ama türkçesi bazen ayarlar, bazen seçenekler, bazen başka bişi

ayrıca sorun troubleshoot etmek 1 adım daha zor türkçede , karşılaştıgın hata mesajını fln bide ingilizceye çevirmek zorundasın

ingilizce daha kolay, 2 tane ayarın ingilizcesini öğrenebilirsen sorun yok.
Sosyal ağlarda paylaş

DoGMeaT said:

hepsini ingilizce kullanınca , belli bi standart'a oturtuyorsun

settings her yerde settings

ama türkçesi bazen ayarlar, bazen seçenekler, bazen başka bişi

ayrıca sorun troubleshoot etmek 1 adım daha zor türkçede , karşılaştıgın hata mesajını fln bide ingilizceye çevirmek zorundasın

ingilizce daha kolay, 2 tane ayarın ingilizcesini öğrenebilirsen sorun yok.

oyunlar için katılıyorum. yıllarca alıştığın inventory bir oyunda çekmece diye yazarsa eğer o ne lan diye etrafta komidin arıyorsun. walkthrough aramakta zor oluyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Dynun said:

VIP Salon'a alalım sizi.

BAMLAYIN

dynun hatırlıyor musun, fede mi fistan mı ne forumdaki akıl hastalarından birine "komik değil" yazdım diye oçlu moçlu post atmıştın bana.

sonra -kim hatırlamıyorum- arkadaşlarından biri bana "ya sinir terapisi görüyor, haplarını almamış ondan yazdı yoksa yapmaz öyle şey" falan demişti sdf.
Sosyal ağlarda paylaş

goldbären said:

Dynun said:

VIP Salon'a alalım sizi.

BAMLAYIN

dynun hatırlıyor musun, fede mi fistan mı ne forumdaki akıl hastalarından birine "komik değil" yazdım diye oçlu moçlu post atmıştın bana.

sonra -kim hatırlamıyorum- arkadaşlarından biri bana "ya sinir terapisi görüyor, haplarını almamış ondan yazdı yoksa yapmaz öyle şey" falan demişti sdf.

Evet hatırlıyorum. 6-7 sene önce idi galiba.
Yok abi baya kafam bozuktu sinirimi senden(?) çıkarmıştım sanırım. Hap map hiç almadım hayatımda
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...