Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Turkcell Superonline 2019

Crawler

Öne çıkan mesajlar

• 8 ay sonra ...
  • Genel Yönetici

2 milyon aboneye eriştikleri için bu hafta sonu altyapısı destekleyenlerin hızını 1000 mbps'ye yükseltiyor ?

Turkcell Superonline bu hafta sonu herkesin hızını 1.000 Mbps'ye yükseltecek

100 mbit fazlasıyla yetiyordu ama denedikten sonra alıştırıp gel gel yaptıracaklar adama ?

Sosyal ağlarda paylaş

• 4 hafta sonra ...

3 Eylul'de internetim 10dkda bir kopmaya basladi, 28 eylul'e kadar cozemedi TTNET, TurkNet'e gectim belki onlar bi ise yarar diye, bikac gun sonra komple gitti internet, 2 haftadir hic internet yok

TurkNet burda kiraci oldugu icin hicbi ise yaramadilar haliyle. Tek yaptiklari, destek elemanlarinin shift'leri basladikca bot gibi gelip destek kaydima "arizanizla telekom ilgileniyo, bizzat takipcisiyim, bilgi gelmesi halinde paylasicam" seklinde random cumleler secerek yazmasi sdffgds

It iti isirmayacagi icin CIMER'e BTK'ya yaptigim sikayetlerden de bi sonuc yok. Hatta araya adam sokup bolge ariza mudurune bile ulastim, sonuc yok.

Baya 20xx yilinda 2 haftadir internetsizim saka gibi. Bi de evden calisiyorum, hanim surekli istirahat etmek zorunda, neksflis yok bi sey yok, aglanacak halimize guler hale geldik dsgfsg

Neyse Istanbul'dayken 2011 yilinda fibere gecmisim Superonline'la, hey gidi gunler hey ya. Keske burda da olsa.

Edit: Ha bi de cayma bedeli + Turknet ilk ay fatura + surekli almak zorunda kaldigimiz data paketleri = 3000 lira fatura falan gelecek bu ay heralde

Kojiroh tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

@goldbären hee haftada 1 kesiği 1 hafta kesik gibi okumuşum,  öyle de enternet mi olur ya. o elemanın evindeki iç hatta veya bağlı olduğu portta bir sıkıntı vardır. bi bölgede herkesde olsa problem kan alırlar

@Kojiroh büyük hata, tt dışındaki tt altyapısı kullananların kendi teknik servisi bile yok. tek yapabildikleri ttye arıza kaydı açmak. ttde sorun varsa başka yere geçersen sorun çözülmez hatta seninki gibi büyür asd, dandikte sorun varsa ttye geçip daha hızlı yaptırabilme mümkün ama

Silphatos tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

Evet hayatimin en buyuk hatalarindan sanirim sdfg

Neyse ev iclerine kadar fiber cekmisti TT, onumuzdeki hafta acilacakmis altyapi (yersen), TurkNet de 1 ay beles abi bi ay daha kal nolur dedi, eyw dedim. Fiber olursa TurkNet devamke olur bi sure, hem cayma bedelini de karsiliyolar, en azindan 3000'in 170+240 lirasini almis olurum dsfdsfg

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...