Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Satılık Gaming PC (GTX1080, i5 4690k, 16GB, 240SSD)

Baggio

Öne çıkan mesajlar

-------------ARAYA GİRİYORUM---------------

Bu teklifi Ace'e yaptım, öncelik onun ama buraya da yazayım.

Bacyo'nun sisteminin 2. el gerçek değeri 5425 TL diye belirledim.

Baggionun sistemini 4000 TL verip alıyorum, 1080'i çıkarıp 970 takıyorum (Temiz kullanılmış, casual gaming :) )

Baggio'nun sistemine 970 takılmış olarak değeri ise, bulabildiğim sahibinden.com daki uygun fiyatlar ile 3.775 TL. Sıfırlarına otuna bokuna bakmadım, güncel ilanlardaki 2. el fiyatlara baktım.

BİZDE İSE Fiyat 3000 TL.

Ne olmuş oluyor, ben kart upgrade i için 1650 TL yerine 1000 TL vermiş oluyorum.

970 takılmış BACYO sistemini alan arkadaş ise, 3775 TL lik sistemi 3000 TL ye alıyor.

YANİ; BACYO Bey'in yarattığı 1425 TL'lik avantajı paylaşmış oluyoruz.

WIN - WIN

AÇTIM, BEKLİYORUM.
Sosyal ağlarda paylaş

Sevgili sipeys, öncelikle galericiye değil biniciye satmak istiyoruz efenim özel mesajda da söylediğim gibi, bu hain planlarınız beni derinden yaraladı. Neyse ki alıcılar arasında birinci sırada değilsiniz :p

İkincisi ben sistemin değerini 5.500 olarak görmüyorum, Sahibinden'de ilan hala durduğuna göre gerçek ederi diyemeyebiliriz, ederi olsa satılmış olurdu :p Kassam beklesem 4.500-5.000 arasına gidebilirdi ama o da balta-free kapış gitme farkı olsun artık, Pati'ye kıyak.

Hafta sonunu görmeyecek gibi cihaz, teşekkürler anti baltalar için. Herkeşe benden çay.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...