Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Aracımla ilgili bir soru

-Deno-

Öne çıkan mesajlar

2017 Ekim - 2018 Nisan ortası arasında her gün Kozyatağı-Ataşehir kullandım, işe gidip gelirken. Onun dışında şehir dışına çıkmışlığım bile yok. Son 200 - 250 km de geçenlerde 5 kere Sancaktepe'ye git gel yaptım (gidiş dönüş 40 km) orda olmuştur DAS.

İş yeri Beşiktaş'a taşınınca servis kullanmaya başladım, o yüzden hafta sonundan hafta sonuna kullanıyorum çoğu zaman. Arada babam da küçük bir iki işini halletmek için alıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

KHaRoN said:

1 senede 3500 km cok iyiymis ama, biz gecen hafta gezelim dedik 4800 yaptik.

Abi bunu ben de anlamıyorum ya, nası bu kadar az km yapabiliyolar. Aracn sözleşmedeki yıllık kmsini bir iki ayda dolduruyorum resmen ki sadece arabayla gezmiyorum, motorla yapıyorum bazı gezmelerimi.

Bi iş için hanımı ankaraya götürücektim, hem de günübirlik güzel bi gezme olurdu ama km yüzünden vazgeçtim, hanım otobüsle gidip arkadaşında kalıcak.
Sosyal ağlarda paylaş

-Deno- said:

Archangel_ said:

ne oldu abi şimdi durum nedir, bu güne çekmiştin sanki bakımı? sıkıntılı bir şey yoktur umarım...

Abi tabi ki internet abartması yaşandı burda da sdf.

Pts bubam sabahtan bıraktı, 2 saatte verdiler arabayı.

1.012 TL masraf çıktı, klasik şeyler değişmiş yağ, polen filtresi vs. Conta gördüm bi tane lol. Ekstra bişi çıkmadı, yağa gitmiş tabi en çok para.

Adam babama arabayı teslim ederken şöyle demiş; 'Aracınız mükemmel çalışıyor.'

abi bundan sonraki bakım arıza vb. şeylerde bana bi mesaj at, 3 yıl mk3 leon kullandım, seni doğuşa yem etmeyelim.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...