Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Gaming for +30

Grego

Öne çıkan mesajlar

yaş 35 wow harici bir şey oynadıgım yok. eskisi kadar çok vakit ayıramıyorum tabi ama genede bir şey yapabilecek seviyede oynama imkanım oluyor. ha şu var belki yaş itibari ile olabilir gene ! Bu guild işlerini falan kafam kaldırmıyor artık. yani belirli bir saatte raid yapıcam diye asker gibi hazır ol. raid master bokundan emir alırcasına laf dinle falan ters geliyor artık.hele birinin işi çıkıyor öfff 15-20dak. onu bekle falan hiç tahammülüm yok . en son girdiğim guild te healer arkadaşın kapı çaldı gitti yarım saat gelmedi emenike. o gün guildten çıktım :)

+30 da saatlerden çok bu tip şeyler koyuyor bana :)
Sosyal ağlarda paylaş

Yaş 32 + evli ve 1 yaşında çocukla evdeki masaüstü bilgisayarımı satmama mücadelesini şimdilik kazandım(yatak odasına kurdum :/), Gel gör ki haftada 4-5 saat oynayabilirsem çok iyi bir istatistik yakalamış oluyorum.

Arada gaza gelip steam'den oyun indiriyorum ama sabahlayamayacağını biliyor olmak, bir şekilde oyuna kendini kaptıramayacağını bilmek yeni bir oyuna başlama isteğini inanılmaz baltalıyor. Son 2 yılda aldığım oyunların hiçbirini 5 saatten fazla oynamamışım.

O sebeple arada açıp 2 el counter atıyorum, sonra bayıp kapatıyorum.

Bir anda mesela askere falan alsalar, hiçbir sorumluluğun yok şu oyunları oynayacaksın deseler köpek gibi oynarım o ayrı. Sorumluluklar ve kısıtlı zaman bizi bitiren bence..
Sosyal ağlarda paylaş

Haftaici 18:30-19:00 civari evde oluorum. 9 aylik kizim var 20:00-20:30 kadar kizim uyuyana kadar ailecek beraberiz, eger halim kalirsa bazen 1 oyun cs:go competitive atiyorum, gunluk stresimi aliyor, ya da bazen ters tepiyor daha cok sinirlendiriyor :) Sonra Zaten 22:00 civari uykum geliyor.
Sosyal ağlarda paylaş

35 yaş+evlilik+çocuk+stresli iş bildiğin öldürüyor oyuna ayırabileceğin vakti. İşten gelince hanım ilgi istiyor. Sabah erken kalkıp hanım uyanana kadar oynama planları yapıyorum haftasonu. O zaman da uykumdan oluyorum, haftasonu dinlenemiyorum.

Bir de denk getirip de 3-5 saat oynadığım günlerde çok aşırı başım dönüyor, midem bulanıyor. Hai bir de carpal tunel başlangıcı var herhalde elde uyuşmalar falan başladı.

Ayrıca yeni oyun öğrenmek istemiyorum, learning curve'müş, tutorial okumakmış. Bu yüzden stellaris, EU falan aldım ama hiç oynayasım gelmedi.
Sosyal ağlarda paylaş

playstationı sattıktan sonra kala kala elimde HOTS kaldı. QM oynayabiliyorum onu da anca HL kasmak bile gözümde büyüyor strese gelemiyorum aptallarla eşleşmeye vs. nintendo switch alıp single play takılayım dedim hanım hemen; "OHA 2 BİN liraya oyun aleti mi alacaksın tek başına oynamak için??" diye carladı asdafadas neyse yine şirinliklerle ikna ettim derken papağan aldık kaldı switch. kuş da hanıma aşık oldu bana yaklaşmıyor bile odada o varken ben de telefonda pubg oynamaya başladım artık dibe doğru gidiyorum.

master dota cs pileyırlıktan nerelere düştük :(
Sosyal ağlarda paylaş

@liebe

son cümleye kadar gözlerimden yaş gelerek okudum, vah ne hallere düşmüş diye..
son cümlede kahveyi ekrana püskürttüm sdsfa master csi gi pleya

ben de 18:45-19:00 arası evde oluyorum. girince ps'in tuşuna basıp twitch açiyorum hemen, giyinmekti yemekti falan derken bir süreyi öyle geçirip sonra MHW'ye dalıyorum, bir süre bloodborne ve fifa 18 ile yaşamıştım bu süreci.

şuan tek oyuna odaklanma dönemindeyim. eskiden aynı anda 3 tane competitive 2 tane story driven oyun falan oynar, üstüne 2 anime 2 dizi takip ederdim, 2 senedir iş sebebiyle bu kadar zaman bulamıyorum haliyle.

fakat oyunlardan da vazgeçmek istemiyorum, genelde gece 2 gibi falan yatıyorum oyun oynamak için.
pc'den uzaklaştım baya 3 sebebi var bunun;
-ps almış olmam
-işte zaten pc başında çalışıyor eve gidince yine pc başında oturmak istemiyor olmam
-pc'min 8 seneyi devirmesi ve upgrade gerektirmesi

edit: topic "neden evlenmeyi düşünmüyorsun" sorusunun cevabı niteliğinde
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...