Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Çok çeken az yakan süpürge

pattisliborek

Öne çıkan mesajlar

fenn said:

Evi klima ile donatıp sabaha kadar lamba yanık kaldı diyeceğim bi klima ilaç gibi gelecek

öyle cihazlar var ama ilk maliyeti tuzlu olacaktır hacım. memurdun sanıyorum. ne bakarsan bak inverter olması şart. bilmiyorsan; özetle kompresör gücünü düşürüp gerektiği kadar çalışıyor, evde bir kere serinliği sağladın mı sadece kayıp kadar ekliyor.

bunlar da nitelikli olduğundan accuk daha pahalı ama yeterince yayıldılar. bir de 10 sene üzmeyecek evladiyelik bir şey alırsan illa ki amorti eder kendini. seneye kadar elektriğe %50 zam gelir zaten.

para boxa, samsung windfree modellere bak, yatak odasında falan tutulma ihtimalini düşürür baya. para yoksa da vestel demirdöküm falan alma abi sakın. her sene servis çağırır lanet edersin.
Sosyal ağlarda paylaş

Grego said:

şu rumbalara ben de hep bakıyorum da, genel olarak performansı nasıl, kullanan oldu mu uzun süre?

ben ikna oldum ama, en çok şeyden korkuyorum ya. bir şekilde kediler tırsar koridora falan sıçarsa bütün evi kaplar onunla bu robot.

dog poop roomba diye aratınca kabus görüntüler çıkıyor...
Sosyal ağlarda paylaş

sabonis said:

Olm çok yakanı ne kadar yakıyor ki la bunların?
Ayrıca Dyson ve Rowenta'nın kablosuz süpürgeleri İNANILMAZ büyük rahatlık. Benim gibi 3 haftada 1 anca süpürge yapan adamı birkaç günde bir süpürge yapmaya alıştırdı alet. Çünkü bütün ev 30 dakka yerine 10 dakikada bitiyor. Mobilsin sürekli her yere çok rahat girip çıkıyorsun.

Yani bunu tecrübe ettikten sonra kablosuz süpürge almamak büyük saçmalık diye düşünmeye başladım.

Kesinlikle tavsiye ederim

+1500
Sosyal ağlarda paylaş

Saeros said:

tamam abi sen bişey at ortaya onu konuşalım
ne tür müzik dinliyosun

Yoo gelmişken kalalım bu konuda
https://s3-media2.fl.yelpcdn.com/bphoto/IrfVFQHlOkLZ0S9ej2dvpQ/o.jpg

Bak erkekler de nerelerine nerelerine ağda yaptırıyormuş. Kızların modelleri de var French ağda bilir misiniz mesela? veya Brezilya?

Derin konu
Sosyal ağlarda paylaş

ginaly said:

sabonis said:

Olm çok yakanı ne kadar yakıyor ki la bunların?
Ayrıca Dyson ve Rowenta'nın kablosuz süpürgeleri İNANILMAZ büyük rahatlık. Benim gibi 3 haftada 1 anca süpürge yapan adamı birkaç günde bir süpürge yapmaya alıştırdı alet. Çünkü bütün ev 30 dakka yerine 10 dakikada bitiyor. Mobilsin sürekli her yere çok rahat girip çıkıyorsun.

Yani bunu tecrübe ettikten sonra kablosuz süpürge almamak büyük saçmalık diye düşünmeye başladım.

Kesinlikle tavsiye ederim

+1500

sen vazgeçmiştin yaw sonra dayanamayıp aldın mı. veya parayı gömüp dyson mı aldın 1900'e falan
Sosyal ağlarda paylaş

Mayhem said:

dyson kablosuz süpürgeleri bataryası 3 seneye yakın sürede iyice tükeniyor.

dyson multi floor tavsiye ederim. hem sessiz, hem performansı yüksek hem de düşük yakıyore

hah tam olarak şundan dolayı hiç yaklaşamadım o aletlere. batarya bitince ne oluyor? yenileyebiliyor musun, aynı performansı veriyor mu
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...