Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Yeni nüfus cüzdanları kaç günde çıkıyor?

LathspeLL

Öne çıkan mesajlar

Mayıs sonuna doğru başvurdum, bu ay sonuna verdiler görüşmeyi...

Herneyse, gidip evrakları teslim ettikten sonra belli bir süre içinde evine yolluyorlarmış çipli nüfus cuzdanını. Son zamanlarda alan var mı? kaç günde elinizde oluyor?

Web'de bakındım biraz da son dönemde alan yok sanırım. İlk çıktığında 1 ay falan beklemiş insanlar, sonra süreyi azalttılar diye haber çıkmış o kadar.
Sosyal ağlarda paylaş

mokoko said:

randevu için girdim bu başlık ile aklıma gelince. eylül sonuna kadar randevu alabiliyorsunuz ve bütün randevular full. nası alıcaz bu yeni kimlikleri lan?

abi değişik semtleri dene
illa bir yere takılma birde ara ara bak
bana da 3 4 ay sonraya veriyordu bigün bi denedim bi baktım yarın hemen boş iptal eden oldu herhalde
Sosyal ağlarda paylaş

LathspeLL said:

Mayıs sonuna doğru başvurdum, bu ay sonuna verdiler görüşmeyi...

Herneyse, gidip evrakları teslim ettikten sonra belli bir süre içinde evine yolluyorlarmış çipli nüfus cuzdanını. Son zamanlarda alan var mı? kaç günde elinizde oluyor?

Web'de bakındım biraz da son dönemde alan yok sanırım. İlk çıktığında 1 ay falan beklemiş insanlar, sonra süreyi azalttılar diye haber çıkmış o kadar.

Eskişehir / 8-9 gün
Sosyal ağlarda paylaş

Sam said:

cüzdana sığıyor.

Bu zamana kadar nerede taşıyordunuz?

Şahsen ben cüzdan alırken hem kimlik sığsın hemde bozuk paraları koyayım dedim ve yıllardır mutluyum.

Eski kimliği geçersiz kılıp yenisini mecbur etmedikçe başvurmayı düşünmüyorum. Gidişat güzel
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...