Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Starfield

pattisliborek

Öne çıkan mesajlar

1 saat önce, arcane dedi ki:

produksiyon baslangici dogup simdi ilkokulu yarilamis bir cocuk mu daha fazla gelistirilmistir yoksa star citizen'in alphasi mi? gercek sorulari soralim.

olm star citizen'ı geç yeryüzünde(hatta tüm uzayda) insandan daha komplex bir varlık yok zaten bizim bildiğimiz, neyle karşılaştırsan ezer. öğrendiği matematik vs gibi şeyler dışında arka planda hayvan gibi data process etmiş oluyor insanoğlu. daha bak robotları zıplattıramıyoz doğru düzgün.

Sosyal ağlarda paylaş

On 15.06.2022 at 23:27, GERGE dedi ki:

Oyunda bile mortgage, bu nedir ya?

ya bu amerikalıların kapitalizm aşkı.

freelancer oynarsın, evreni kurtarıcaksın, gemiyi parayla satarlar.

Baal heryeri ezip geçmiş, world stone alıcak dünyayı dümdüz edicek o sırada larzuk "askerleri kurtardığın için sana indirim yaptım aslanım"

Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
  • 1 ay sonra ...

ahah ya gördüm de yazmaya fırsatım olmadı. hypelamaya korkuyorum ama çünkü son yıllarda gaza getiren her oyun hayalkırıklığına uğrattı. ama bu yıl en çok beklediğim oyun bir yandan da. 1 yıla yakın erteleme oldu, umarım işe yaramıştır. tes6'ya kadar idare eder umarım ama setting ne yalan söyleyeyim beni çok heyecanlandıran bir setting değil hani. uygulamada nasıl olacak bakalım.

Sosyal ağlarda paylaş

Starfield’s recent classification issued by the Australian Government has broken down all the reasons for its restricted rating.

While drug use in the game has served it an R 18+ rating,

the Australian Government has also flagged the violence present in Starfield as potentially having a ‘strong impact’ on an audience. 

www.techradar.com

18+ olması Avustralya ya özel mi ?

Yoksa Bethesda daha cesur bir oyun mu yapıyor?

..

Sosyal ağlarda paylaş

oyunlarin pek yapmadigi bir sey kalmadi cesur denilecek olcude. anca cesur hissedarlar olur kansiz cansiz bir seyi mature rating'e cekmeye eyvallah derler. kaybedecek bir seyi olup da steam'de ben oyunlarin serbian movie'siyim diye cikan olursa cesur deriz tabii baska sifatlarla birlikte.

Sosyal ağlarda paylaş

• 4 hafta sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
  • 3 hafta sonra ...
  • 3 hafta sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...