Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Starfield

pattisliborek

Öne çıkan mesajlar

Baya eksiği var oyunun ama ham haliyle bile çok iyi. Bunun üstüne modlarla ve expansionlarla 3-4 yıla çok iyi bir oyun olur.

End game le ilgili

Spoiler

Emissary'i seçesim var, hunter çok keko ergen. Emissary mantıklı ama o salağıda öldürmek istiyorum. İkisinide kesersem bu sefer insanların eline düşücek artifactler falan. Naptınız siz?

• Like 1
Sosyal ağlarda paylaş

@Suark

Spoiler

ikisini de yaptım sırayla, öldürürsen düşürdükleri silah değişik ama öldürmezsen gameplay olarak fark yok. emissary daha kontrollü kullanım için, good sayılır. hunter bayağı asıyor kesiyor herkesi, evil powerplayer. aynı anda ikisine düşman olmayı denemedim.

Sosyal ağlarda paylaş

Sam, 15.10.2023 16:24 tarihinde dedi ki:

@Suark

İçeriği gizle

ikisini de yaptım sırayla, öldürürsen düşürdükleri silah değişik ama öldürmezsen gameplay olarak fark yok. emissary daha kontrollü kullanım için, good sayılır. hunter bayağı asıyor kesiyor herkesi, evil powerplayer. aynı anda ikisine düşman olmayı denemedim.

Yani bir sonraki oyunda farklılaşma olmuyor mu iki opsiyonda da?

Sosyal ağlarda paylaş

sanmıyorum ama emin değilim:

Spoiler

finaldeki "bu yaptıklarının sonucu bu" kısmını etkiliyor ama. tercihinin evreni o yönde etkilediğini söylüyor oyun bitişte.

new game farklılığı:

Spoiler

okuduğum kadarıyla rng denmiş ama kimsenin istatistiki deney şeklinde bulgu sunduğunu görmedim.

Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...

ya valla işte beta test sürecini yalap şalap hızlıca geçiyolar artık muhtemelen. Onun yerine oyunu release edip milyonlarca bedava (hatta üzerine para veren) beta tester ediniyorlar, küçük bi grupla gerekli verileri toplamak çok daha uzun sürecekken ve daha pahalı olacakken, bu şekilde milyonlarca veri şakır şakır yağıyor, düzeltmesi de daha kolay oluyor bu şekilde ama işte olan biz userlara oluyor. 

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...