Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Starfield

pattisliborek

Öne çıkan mesajlar

ben alien dna alınca daha da işe yaramaz oldu yemekler, 2-4 hp arası çoğu ama benim hp binlerce. başka tarifelere girdi olarak kullanılmayacaklarsa bayağı çöp olmuşlar gerçekten de. new game olaylarıyla uğraşmaktan daha adamakıllı oynamaya başlayamadım lol. neyse istediğim yere geldim gibi sanırım kendi tarzıma döneceğim az kaldı.

fo’lardan benim esas aradığım işte mermi ve medpack imalatı. dükkan dükkan gezmem gerekecek galiba minigun mermisi için meh. dükkan stockları da azdı baktıklarım. scavenging’e puan mı versem acaba. yüksek rpm silahların bayağı dezavantajı var gibi. halbuki outpostlardan malzeme çıkarıp kendim yaparım diye hayal ediyordum fo76 gibi.

yalnız bayağı iyi yapmışlar bu sefer ya, eskiden makineleri kitlerdi bu tarz bir simülasyon.

Sam tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

Bilmiyorum ya her baktığımda Fallout4'ün o köşeli itici motorunu görüyorum. Özellikle BG3 den sonra daha da anti patik duruyo bu oyun. Her ne kadar genre'yı çok sevsem, elite dangerous ve no man's sky saatlerce oynasam da şunun carckli versiyonunu bile kurmaya üşendim.

• Like 1
Sosyal ağlarda paylaş

elite ve nms ile aynı genre değil oyun yalnız, bethesda formülünün üstüne uzayla ilgili ek segmentler eklenmiş. outer worlds ve mass effect'in daha geniş kapsamlısı. bg3'ün de karakterleri dışında herşey korkunç görünüyor oyun iyice zoomlayınca, diablo4'teki sorun. uzaktan izometriğe göre hazırlanan modeller, kaplamalar filan 2005 model gibi dialoga girince. tam uzaktan 10 yakından 0 sendromu lol.

oyun çıkmadan önce de demiştim o 1000 gezegen olayı oyunu questleriyle vs tamamen bitirip sonra hala doymayan benim gibi insanlar için. oyunda devasa bir içerik var quest olarak, her yerden birşeyler çıkıyor. sadece onları bitirmek yüzlerce saat alır. ben nms'i denediğimde tatmin olmayıp aradığım oyun buymuş.

Sosyal ağlarda paylaş

Yav action tarafı yapay zekanın mallığı ile harmanlanınca çok çekilmez hal alıyor. Vuruş hissinin odunluğu yapay zekanın olmamasıyla birleşince afakanlar basıyor, bir gaz girdiğim oyunda max yarım saat kalıyorum. Hayvan gibi de action var oyunda mecburen questlerde ilerlerken. Buna acil bir mod yapsalar keşke

• Like 1
Sosyal ağlarda paylaş

Xenocide, 13.09.2023 05:02 tarihinde dedi ki:

abi bu oyuna fov slider getirecekler mi? başım dönüyor çılgınlar gibi APPPTAL locked konsol fov'u yüzünden.

gerizekalılar ya, oyuna he/him they/them koymayı bilirler, fov slider koymazlar.

olm senin gibi gamer adam nasıl düzeltemedi fovu tek gogulla yaptım ben oyunu kurar kurmaz

Sosyal ağlarda paylaş

2gb yama çıkmış bugün.

https://bethesda.net/en/game/starfield/article/3DKJAom2GjFh4P3gprf5E9/starfield-updates-and-mod-support-september-13-2023

Alıntı

This first update is a small hotfix targeted at the few top issues were are seeing. After that, expect a regular interval of updates that have top community requested features including:

Brightness and Contrast controls

HDR Calibration Menu

FOV Slider

Nvidia DLSS Support (PC)

32:9 Ultrawide Monitor Support (PC)

Eat button for food! We’re also working closely with Nvidia, AMD, and Intel on driver support, and each update will include new stability and performance improvements.

Additionally, we are working on our built-in mod support (Creations) that will work across all platforms similar to what we’ve done with Skyrim and Fallout 4. This full support is planned to launch early next year. Until then, we know our PC community is already very active in the modding space and if you have any feedback on how we can make this better, please let us know . Modding and creating in our games will always be a vital and important part of who we are, and we love seeing the community get off to such a strong start.

Performance and Stability

Xbox Series X|S Improved stability related to installations.

Various stability and performance improvements to reduce crashes and improve framerate.

Quests

All That Money Can Buy: Fixed an issue where player activity could result in a quest blocker.

Into the Unknown: Fixed an issue that could prevent the quest from appearing after the game is completed.

Shadows in Neon: Fixed an issue where player activity could result in a quest blocker.

Sosyal ağlarda paylaş

FOV Slider

eh...

Sevmiyorum abi .ini dosyası falan editlemeyi ya. Crack oyun oynar gibi o ne öyle. Yok bi de achivementlar piç oluyo falan sonra, gerçi bunda olmuyomuş da, yine de sinir bozucu. bi hotfix gelecek "dosyalar uyuşmuyo" diyecek falan sonra abuk subuk bi sürü iş. Mod'lara bile girişmiyorum henüz bi fixlesinler zırt pırt mod güncellemeyle uğraşmayayım diye. Yoksa inventory sistemi re za let. Umarım SkyUI gibi bi şey yapmışlardır.

Parasını verip oyun oynuyorum kardeşim. Basic QoL'ı hakediyorum sıçarım .ini'sine. o fov slider'ı oraya eklemek coder'ın 1 saatini alır max. 7 senedir yaptığın oyuna 1 saat daha ayıramadın mı sene 2023 koy artık şunu köpek, patch bekletiyosun illa.

Eat button for food yazmış bi de. 

Read button for books lazım ayrıca. Yani şunların olmaması... Allahım kendimi silkecem sinirden.

Xenocide tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

dosyalar uyuşmuyor durumu yok çünkü ayrı bir ini dosyası senin yarattığın, update ettim birşey olmadı işte. ben yıllarca kullandım eski bethesda oyunlarında da, çakışma vs olmuyor. bu kadar sinirlendiriyorsa 30sn'lik iş. dlss mod bile çok daha zor.

haklısın yani ama basit çözümü var ve dezavantajı yok çözümün.

az bir iyileşme olmuş sanırım. ama sanırım ben zaten rebar'ı manuel yaptığım için hissetmedim herhalde.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...