Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

2018 Dunya Kupasi - FIFA Fantazi Futbol Başlığı

Fistan

Öne çıkan mesajlar

bir maçtan bile her şey değişebiliyor ya. biraz şans biraz da iyi tahminle tek roundda toparlanıyor puanlar.
şimdi misal bakıyoruz global sıralamasındaki ilklere. 90 küsür puanları var. yani bunun normalde oluru round başı 50 puan civarı ama ne oldu adamlar tutturdular ronaldo russia showunu ve hayvani puan yaptılar.
benim puanımın yarısı ronaldo mesela.
sonraki roundda transferle hadi desek 20 puan düştün ki zaten büyük çoğunluk o civarda puan düşecek bi yerden tutunabilme şansı doğuyor yani.
Sosyal ağlarda paylaş

sanssizsansli said:

round2 için bi beyin fırtınası yapmak lazım ilk maçları göz önünde bulundurarak kim çıkarılır kim alınır falan.

ben sadece diego costa'yı aldım jesus'u çıkartıp. jesus tahminen açılır, atar ama costa askerden gelmiş gibi. fiyatları aynı falan filan

aslında güzel bi revize olabilirdi ama kadroma güveniyorum bakalım asfsd
Sosyal ağlarda paylaş

logtrig said:

benim 24 puanım vardı, yedeklerde iki alman vardı neuer ve hummels. ilk 11 deki muslerayı çıkardım neuer'den puan gelsin diye, 3 gelmiş. Ama overall puanı 24'ten 19'a düşürmüş. Ben pek çözemedim bu oyunu ya.

Muslera 7 puan aldı. Neuer 3 diyorsun.

24-7 = 17
17+3 = 20

kalan 1 puan da muhtemelen çıkarttığın diğer adam (Reus? Werner?) ile gitti.

Yedeğe çektiğin adamın getirdiği puan sıfırlanıyor.

Bench Boost (yedekler dahil topyekün puan toplaşmaca) tek seferlik kullanılabiliyor, ve kullanmak için daha turun başlamamış olması gerekiyor, ancak 2. tur için kullanılabilir şu anda.
Sosyal ağlarda paylaş

ya ben bişi soracam mesela. muslera oynamıştı bende 7 puan almıştı. sonra schmeichel vardı onu aldım 11'e, o 8 puan aldı. ben bu durumda ikisinden de puan almadım sanırım di mi. boşuna risk mi almış oldum 7 puanlık muslera'yı yedeğe çekince?

veya şimdi biri 7 biri 8 aldı ya, ikisinden hangisi yüksekse onu koyiim 11'e, onun puanı sayılsın gibi bişi var mı?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...