Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Diablo 4 Ana Konu

Scalanova

Öne çıkan mesajlar

• 1 ay sonra ...
  • 4 hafta sonra ...
  • 2 hafta sonra ...

Item affixleri elden geçmiş. "Önümüzdeki hafta baş harfi P olan günlerde +%3,5 damage" olayı son bulmuş. 2 itemı karşılaştırdığınızda hangisinin sizin için daha iyi olduğunu kalem kağıt kullanmadan anlayabiliyorsunuz.

Aspectleri bir defa bulduğunuz zaman "Ayh ben bunu daha sonra kullanırım" diyip chestte depolamak zorunda değilsiniz. (60 level oldum. Chestte sadece kullanmayacağım ama kıyamadığım Uniqueler duruyor. Inventory management 4 değil de diablo oynuyosunuz yani.

Tamper olayı gelmiş (Tamper = 0,5 affix + 0,5 aspect gibi düşünün. Kendiniz yapıyorsunuz tamperi) Tek sorun bağzı tamperler 1 tık değil 5 tık kolaylaştırıyor levelingi. Endgame'de iş değişebilir elbette. Level 22'de NM'ye, 55'te Hell'e geçtim. 

Hellfire'daki mob sayısını artırmışlar ama... Ne artırma.... Damage numbers açık oynayan biriyseniz abartmıyorum 15 dakika sonra gözünüz yorulabilir. Nanstap ekşın. Hakkatten hoşuma da gitti valla. Hani 55 level'da hem zorlanıyodum hem de gözle görülür exp gelişi vardı. Hoşuma gitti:D

Bir de. Balans changes işte dfgsdsfsdf Bunlar benim görebildiklerim.

• Tesekkurler 1
Sosyal ağlarda paylaş

loot okumaktan baygınlık gelince bırakmıştım, o bakımdan gereksiz property'leri kaldırıp sadeleştirmeleri ve dropları azaltmalarını doğru buldum, en baştan olması gereken şeydi aslında. bir ara gene denerim belki de expansion zerre çekmeyince de cazibesi pek yok zaten doyana kadar oynamıştım.

Sosyal ağlarda paylaş

İlk gün bi bakayım diye başlayıp lvl 12-13te bırakmıştım, dün oynayamadım baya aklım kaldı fdsfs bu akşam güzel bi hellfire kasarım.

Aceace, 15.05.2024 20:21 tarihinde dedi ki:

İşte level 22'de 3'e geçtim, 55'te 4'e geçtim. Bayaaa erken oldu yani. 3'te oyalanmasam muhtemelen 55'ten önce de geçerdim. 22'de 3'e geçmek tuhaf geldi.

Şu çok bi gösterge değil sanki ya, önceki sezonlarda da tier4te lvl25-30 bi sürü insan oluyodu fds

Sosyal ağlarda paylaş

DRaGoN_SLaYeR, 16.05.2024 08:51 tarihinde dedi ki:

İlk gün bi bakayım diye başlayıp lvl 12-13te bırakmıştım, dün oynayamadım baya aklım kaldı fdsfs bu akşam güzel bi hellfire kasarım.

Şu çok bi gösterge değil sanki ya, önceki sezonlarda da tier4te lvl25-30 bi sürü insan oluyodu fds

Onlar boost ile geliyordu. Normal şartlarda o key dungeonlari o levellerde kesmek imkansız. 

Sosyal ağlarda paylaş

bütün gemler filan soketlerinden çıkmış, ne gerek vardı o gem değişikliğine yani anlamadım. herşey legacy olmuş da şu garanti max ilvl yazan zorlukta oynamak lazım herhalde sürekli yapılabildiği zaman. bütün o gemlerle uğraşmaya üşenince denemedim neyse artık başka zaman.

sezon dışında da devrede değişiklikler evet. sezona dokunmuyorum şahsen.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...