Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fenerbahçe 2018-2019 ALİ KOÇ Sezonu Genel Tartışma

Phyx

Öne çıkan mesajlar

intikam soğuk yenen bir yemektir. benfica'nın içinden geçeceğiz, ali koç'un kırılan kolunun intikamını alacağız.

https://pbs.twimg.com/media/DiyH6h7XUAA8600.jpg

olm o değilde kimsenin tanımadığı bilmediği, kulüple yada takımla hatta forumla hiçbir ilgisi olmayan tiplerin twitlerini neden burada paylaşıyorsunuz ki.

ee o adam öyle dediyse bize ne?
Sosyal ağlarda paylaş

Stringray said:

böyle dümdüz okuyunca komik geliyor da olay aslında bir sürü zor takım arasından benficayı çekmek vs. bir sürü nispeten daha kolay takım arasından benficayı çekmek. ağlamanın lüzumu yok geçen sene vardar ovasına elendik gümüşhanesporu mu çekelim illa geçmek için
Sosyal ağlarda paylaş

ortalama taraftar profili o seviyelerde geziyor çünkü de o yüzden.
takımdan bağımsız hep diğer takımların rakiplerini küçük görme hali var, kendie aynı rakip gelince dünya devi oluyor sdfsa

geçen bir konuda FT'den korktunuz da fikstür diyorsunuz yorumu yapan gs'linin bire bir aynı yazısı twitterda karşıma çıktı koydum mesela.
forum bu ülke gerçeklerinden o kadar da bağımsız değil.

ortalama bir fenerli Beşiktaş ile kıyaslayacak, ortalama bir Beşiktaşlı da yenilirse bak biz en azından 2 beraberlik aldık diyecek, fenerli siz yenemediniz biz yendik diyecek.

aramadan güzel cevher çıkar bence asıl
Sosyal ağlarda paylaş

Darksun said:

ahah biz oynarken demediğini bırakmadı millet ne kolay takım diye, buyurun efendim sıra sizde yenin kolay takımı. Biz 2 defe berabere kalabildik :D

1. Torbadan benfica çekersen ne demesini bekliyorsun milletin :) Beşiktaşın grup aşamasında 1. Torbadan çektiği takımı, biz 3. Ön eleme turunda çekiyoruz. Şansımızı bahtımızı...
Sosyal ağlarda paylaş

Hypnotize said:

Darksun said:

ahah biz oynarken demediğini bırakmadı millet ne kolay takım diye, buyurun efendim sıra sizde yenin kolay takımı. Biz 2 defe berabere kalabildik :D

1. Torbadan benfica çekersen ne demesini bekliyorsun milletin :) Beşiktaşın grup aşamasında 1. Torbadan çektiği takımı, biz 3. Ön eleme turunda çekiyoruz. Şansımızı bahtımızı...

mokoko said:

neyse abi eğer şl 1. torbadan benfica çekmek ile önelemede benfica çekmek arasındaki farkı anlayamıyorsanız doktora falan görünün. daha bişi demenin anlamı yok size.

içlerinden geçeceğiz

demek ki Beşiktaş oynadığı zaman çok daha iyi takımmış, şimdi vasat 3. tur takımı olmuş ??

bir de bu açıdan bakalım
Sosyal ağlarda paylaş

mokoko said:

neyse abi eğer şl 1. torbadan benfica çekmek ile önelemede benfica çekmek arasındaki farkı anlayamıyorsanız doktora falan görünün. daha bişi demenin anlamı yok size.

içlerinden geçeceğiz

Her postta üstü kapalı olarak aptal demene gerek yok, bir kerede ettiğin hakareti anlayacak kadar kafası çalışıyor herkesin.

Kura şansı ile farklı yerlerde çekmiş olsan da çektiğin rakip aynı. Birinde "intertoto takımı yeea" diğerinde çok çok zor takım olmuyor.

Verilen cevaplardan bağımsız aynı şeyi tekrar edip, siz aptalsınız kafanız çalışmıyor demek çok zarif bir tartışma kültürü göstergesi gerçekten.

edik. Demin portekizde yaşayan arkadaşla mesajlaştık benfica çok kötü bi sene geçirdi dedi. Yani daha bile kolay. Elersiniz artık.
Sosyal ağlarda paylaş

hakaret etmedim ama söylenen şeyi anlamaya kasmayıp sürekli aynı şeyleri tekrar ediyorsunuz alakasız bir şekilde.

ben benfica çok zor rakip falan demiyorum ama çekilebilecek rakipler arasındaki en zor rakipti. sizin 1. torbadan gelebilecek rakipler arasında da en kolayıydı. bunu söylüyorum ama hala öyleydide böyleydide diyorsunuz.

zaten benfica gibi bir takımı eleyemeyeceksek şl'ye gitmenin bir anlamı yok. benfica geçen sene şl'de 0 çekti ve sadece 1 gol attı. her türlü elememiz gerekiyor. hem hesabı da kapatmış oluruz.
Sosyal ağlarda paylaş

zerre farkı yok, ikisi de şampiyonlar ligi. ön elemede seribaşı değilsen zaten gelen takımlar bunlar, puanın yüksek olsaydı da seribaşı olabilseydin. bjk seribaşı olacaktı mesela 2. olup katılsaydı. çekilecek rakipler arasında dediğin zaten 4 takımdan biri geliyor geniş bir kura değil. grup kurasında 2 rakip torbası daha var onlarca takım.

ayrıca iki sene önce 'vasat takım olmuş' denilen benfica geçen sene basel'den 5 yiyip grupta 0 çekti, o sırada bjk bu adamlarının ligini 7 puan önde bitiren şampiyonunu (ki ikinci torbadan geldi) dışarıda yendi içeride berabere kaldı. buradan hareketle şimdi vardar seviyesinde felan olması lazım zaten benfica'nın yenersiniz işte lel.

mokoko said:

içlerinden geçeceğiz
Sosyal ağlarda paylaş

Konu yukarıdaki twitter paylaşımı. Şanssız bir kura olduğu aşikar zaten. Aynı takım rakibine çıkınca çok kolay diyip, sonra geri vites yapmak konu :)

Ayrıca kafanız çalışsaydı anlardınız ve doktora görünün falan baya üstü kapalı hakaret, ortada anlaşılmayan bişi yok çünkü.

Yani söylenenlerin hedefi sen bile değilsiz aslında, başkasının dangalaklığını savunuyosun nedense.
Sosyal ağlarda paylaş

hala anlamak istemiyorsunuz. şöyle bir test yaptım belki bu daha kolay anlamaya yardımcı olur.

real madrid
barcelona
bayern
benfica

şimdi bu 4 farazi takım içinde en kolay rakip kim?

benfica
paok
basel
ajax

peki bu 4 farazi takım içindeki en zor rakip kim?

teşekkürler testinizde bol şans
Sosyal ağlarda paylaş

• tarihinde Cthulhu tarafından bu konu kilitlendi
Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...