Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fenerbahçe 2018-2019 ALİ KOÇ Sezonu Genel Tartışma

Phyx

Öne çıkan mesajlar

mokoko said:

hakaret etmedim ama söylenen şeyi anlamaya kasmayıp sürekli aynı şeyleri tekrar ediyorsunuz alakasız bir şekilde.

ben benfica çok zor rakip falan demiyorum ama çekilebilecek rakipler arasındaki en zor rakipti. sizin 1. torbadan gelebilecek rakipler arasında da en kolayıydı. bunu söylüyorum ama hala öyleydide böyleydide diyorsunuz.

zaten benfica gibi bir takımı eleyemeyeceksek şl'ye gitmenin bir anlamı yok. benfica geçen sene şl'de 0 çekti ve sadece 1 gol attı. her türlü elememiz gerekiyor. hem hesabı da kapatmış oluruz.

abi siz de vardara elendiniz geçen sene
Sosyal ağlarda paylaş

fenerbahçe ile eşlemeden 1 sezon önce diye komik bi tabir kullanmış yenilgi göstermek için ne alakaysa?. biz eleme maçlarını oynadığımız sırada 20 maçlık mı ne yenilmeme serileri vardı adamların. ki uefada final oynamış takımdan bahsediyoruz zaten. gruplarda 0 çeken değil
Sosyal ağlarda paylaş

arkadaşlar uefa yarı finalinde karşılaştığımız rakibi, 1 sene önceki şampiyonlar ligi performansını göstererek mi kötülüyorsunuz şimdi ciddi ciddi

abi bi saniye bizimle oynadığında uefa yarı finaliydi, sizinle oynadığında şampiyonlar liginde 0 çekti diye, 1er sene önceki performanslarına bakalım mı dediniz SDKSJFKDJGKSJSFG
Sosyal ağlarda paylaş

benim elimde fenerbahçe'yi değerlendirebileceğim bir çok veri var ama benfica için (kendi adıma) yok. bu yüzden tabiki gidip geçen sene yaptıklarına bakarım. napıyım adamların hazırlık maçlarını mı izliyim? geçen sene tarihlerinde ki en kötü avrupa sezonunu geçirmişler belkide. neye göre değerlendiriyim benfica'yı. okadar detay biliyorsanız yazın bi benfica analizi bilgilendirin bizi de öğrenelim o engin benfica bilginizle.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...