Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beşiktaş 2018-2019 Sezonu Genel Tartışma

Natanyal

Öne çıkan mesajlar

Beto iyi bir penaltı kurtarıcısı, oguzhan'ın penaltısı icin de destan yazılamaz baya duz basit bir penaltı atmıs.

Ama biraz hakkaniyetli oldu gibi hissediyorum calınan penaltının basit oldugunu dusundugum icin.

Sonrasında neye kart cıkartıgını anlayamadım.
Sosyal ağlarda paylaş

Roco yukselirken savunmacının kolunu itiyor. itmese eline gelir mi gelmez mi bilemem o yuzden teması saglamanın sebebi roco oldugu icin penaltı olmaz benim gorusume gore.

Oguzhan kaleciye bakmamıs bile penaltı atarken. Bir kafasını kaldırsa cok rahat bir gol atarmıs.
Sosyal ağlarda paylaş

Abartılı tepkiler veriyorsunuz ama temelde yukselen oyuncunun dengesini bozuyor. Pozisyonda elle oynadıgı icin verilen elin hemen altında Roco. El pozisyonlarında "elin dogal pozisyonu" gibi bir yorum var. Baska bir oyuncu gelip sizin kolunuza carparsa ve yerini degistirirse eline top carpan oyuncu elinin pozisyonundan artık sorumlu mudur?

Bu maclarda olan birsey havaya cıkan iki oyuncunun biri dagılınca ele carpmalar genelde verilmiyor. Ya da aynı sekilde 2 oyuncunun carpısması sonucu bir oyuncu baska bir oyuncuya carparsa da bir faul calınmıyor.

Tekrar da anlatmayacagım. Bence basit bir penaltı. Benim takımıma karsı verilse kızarım.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...