Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beşiktaş 2018-2019 Sezonu Genel Tartışma

Natanyal

Öne çıkan mesajlar

Ben Oğuzhan, Larin, Lens, Tolgay falan bunların oynamamasına kızmıyorum. Tek kızdığım hep dediğim gibi Oğuzhan'a o da yazın istediği ülkede istediği baş altı takımda oynayabilecekken gidip burada sözleşme uzatıp, hiçbir şekilde hak ettiği saygının verilmediği, ihalenin hep üstüne kalacağı ve hakkının hep yeneceği ortamda kalmayı göz göre göre seçti.

Diğerleri niye oynasın mesela ya da Oğuzhan'da aslında. Ne yaparsan yap bir hafta sonra yine kenara çekiliyorsun çünkü takımın başındaki köylü prenslerini oynatacak sen onun umrunda değilsin.

Oğuzhan defalarca 10 numara oynayamıyorum baba dedi, gitti oynattı da oynattı adamın olumlu melekeleri de köreliyor beceremediği yerde zorlandıkça.

Tolgay desen keza kafaca bitik, aynı şey onda da var. Larin geçen sezon ne kadar efektif ve iyiydi aldığı sürede, şimdi kötü çünkü adamın ivme yakalamasına izin verilmiyor.

Lens zaten yani diyecek şey yok artık.

Beşiktaş'ın en büyük kamburu malum adam, ilk o gidecek sonra yönetimden kurtulacağız. Başka çözüm yok.

İlk niye Şenor.

Lig o kadar boktan ki hoca değişikliği bu sezon bile şampiyonluğu getirebilir. Kadro halen ligin en kaliteli iki kadrosundan biri. Ama hemen lazım, devre arası bile dönüşü olmaz yola sokar...
Sosyal ağlarda paylaş

DarKRideR said:

Lig o kadar boktan ki hoca değişikliği bu sezon bile şampiyonluğu getirebilir. Kadro halen ligin en kaliteli iki kadrosundan biri. Ama hemen lazım, devre arası bile dönüşü olmaz yola sokar...

Hangi hoca abi o?
Onu yapabilecek hoca Beşiktaş'a gelir mi? Getirmeye paran yeter mi?
Şenol vasat ama yine bu şartlarda iyi. Bile bile yatan adamlaro yönetimin adam etmesi lazım. Takımın en önemli adamı olması gereken ljajic sezon başlamadan gelmesi lazım, vs vs.. Hatanın azı şenolda çogu yönetimde.
Sosyal ağlarda paylaş

abi llajic erken gelse ne olur?

oyun mentalitesi o kadar çürük ki takımın llajic'i değil sezon başlamadan, bir önceki sezon ocakta getirsen monte olmuyor takıma, efektif kullanamıyorsun.

Larin işte geldiğinde 6/10 adamdı. aldığı kısıtlı sürede köpek gibi iş yaptı. sezon kampını harika geçirdi, ilk maçlarda gayet iyiydi sonra ne oldu? larin'de mi hatalı iş.

Larin güzel güzel oynarken ben takımda istemiyorum, bye dediği adam yokluktan girip, AL'de götünü kurtardı diye Larin'i silip, tekrar bir numaralı opsiyonu yaptı takımın.

Larin olsan sen ne düşünürsün? Yani dağılmaya müsait yapısı bilinen bir adam Larin bu arada ABD'deki en büyük sorunu da o, kokainden falan ceza almış adam. Onu dağıtıyorsun, sonra görev verdiğinde niye kötü vs...

Takım yönetimi konusunda ciddi anlamda aşırı leş, adam kazanmıyor sürekli kaybediyor. Kazandığı tek adam ve zaten hakkında gerçekten olumlu konuşan tek kişi artık Quaresma ise bir adam için, o adam iyi değildir ve zarardan başka hiçbir şey de vermiyordur takıma.
Sosyal ağlarda paylaş

şu takımın kontrat listesi vardı biriniz paylaşabilir mi
onları + şenol hocayı + yönetimi bi zahmet bi göndersinler komple farklı bir ülkeye. şımardılar 2 sene şampiyon olunca. küfretmeyecem hocaya ama o kadar muhabbet yapıp şu şekilde takım yöneteceksen basıp gideceksin biz de ne adamdı diyeceğiz.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...