Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beşiktaş 2018-2019 Sezonu Genel Tartışma

Natanyal

Öne çıkan mesajlar

tam ümit özatlık bir yorum olmuş lel

stsl şampiyonluğu zaten çok gol atmak üzerine kaç kere söyledik bunu burada da, pepe tosiç tandemi önceki iki seneden daha az yemiştir zaten ama forvet patladığı için şampiyon olamadık

bunu bir yana bırakırsak geçen sene şl'de büyük ihtimalle 20-30 yıl kırılamayacak türkiye rekorlarını kırmamızı sağlayan adamların başında pepe gelir, takım 6 maçta toplam 5 gol yemişti ve rakiplerin forvetleri aboubakar, marega, werner, augustin, falcao ve keita balde idi. adam hepsini sindirmişti topa giremiyorlardı. adam bireysel olarak bjk'den daha fazla şl maçına çıkmıştı ve hayvan gibi reklamını yaptı takımın dünyaya.

ümit özat'ın vizyonu tüm bunları algılayacak kadar geniş değil.
Sosyal ağlarda paylaş

bu arada pepe'nin pasları da iyidir gayet, uzun pas çok yapıyor evet ama bunu şenor istiyor diye yapıyor zira 2 maçtır oynamıyor ve bjk defansı yine uzun pas yapıyor

çünkü orta sahamız o kadar berbat ki gelip topu alıp götürebilecek enerjileri bile yok, bu yüzden uzun top yapıyor takım ama o toplara koşturup edecek ya da indirecek bir adam da yok bu sene kısa ve yavaş bir takım

pepe yıllık 5m'un hakkını verdi asıl sorun vermeyenlerde
Sosyal ağlarda paylaş

Kuralı koydum ve aktif alanın ne oldugu gayet acık ve belli. Siz aktif alanın ne demek oldugunu anlamak istemiyorsunuz diye tanımı degismiyor. Topa mudahale eden savunma oyuncusunun yanında adam ve topa dogru hamle yapıyor.

Daha da tartısmaya acık degil zaten. Bunun otesi okudugumu anlamıyorum seviyesine girer.

Ben bu forumda ofsaytta olan oyuncuyla savunma oyuncusunun beraber kafaya yukseldiginde topa savunma vurunca ofsayt degil, bize ofsayt calınmamıstı diyen besiktaslı gordum. O yuzden inada bindirilirse sasırmıycam.
Sosyal ağlarda paylaş

Takım rezalet evet ancak konya fener göztepe deplasmanlarını geride bıraktık.

Devre arasına kadar 8 maç var.
Beşiktaş v Rizespor g
03.11.2018 Başakşehir v Beşiktaş b
11.11.2018 Beşiktaş v Sivasspor g
24.11.2018 Ankaragücü v Beşiktaş b
02.12.2018 Beşiktaş v Galatasaray g
07.12.2018 Alanyaspor v Beşiktaş g
16.12.2018 Beşiktaş v Trabzonspor g
22.12.2018 Kasımpaşa v Beşiktaş g

şu maçlardan 18-20 puan toplayabilirsek,devre arası yapılacak forvet transferiyle gene şampiyonluğa yürüyebiliriz diye düşünüyorum. Bunun için 4 hedef maçımız var. İçeride oynayacağımız gs ve ts maçlarını kazanmak. Başakşehir ya da kasımpaşadan birini yenip diğeriyle berabere kalmak.
Lig bu şekilde gelişir mi bilemem. Ancak umudumuzu çalamazlar.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...