Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Jet Sosyete - Dizi

Densiz

Öne çıkan mesajlar

Gürse Birsel in yeni dizisi.

ne zaman yayından kaldırılır diye merak ediyordum. 12 inci bölümüne göz attığımda uzun süre yayında kalacağını düşünmeye başladım.

https://www.startv.com.tr/dizi/jet-sosyete/bolumler/12-bolum?t=1296

19 mayıs gençlik ve spor bayramıymış
Sosyal ağlarda paylaş

21:35 den sonra oluyor olay.

"... cumartesi günü gidelim" diyor.

diğer karakterde "19 mayıs? o gün olmaz." diyor.

"niye" diye sorulduğunda

"o gün gençlik ve spor bayramı, spor yapacam, niye? çünkü bayramı, bütün gün spor yapacam adettendir" diye bir cevap veriyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Densiz said:

21:35 den sonra oluyor olay.

"... cumartesi günü gidelim" diyor.

diğer karakterde "19 mayıs? o gün olmaz." diyor.

"niye" diye sorulduğunda

"o gün gençlik ve spor bayramı, spor yapacam, niye? çünkü bayramı, bütün gün spor yapacam adettendir" diye bir cevap veriyor.

Mevcut iktidar sebebiyle her şeyden şüphelenmeyi anlıyorum ama bu yine de havadan nem kapmak olmuş.
Sosyal ağlarda paylaş

abi aynı dizide hayvanları koruma derneği balosuna kaplan kürküyle gelmişti kadın. noldu nesli mi tükendi falan diyordu. enerji harcaamaya değmez yani.

ek parantez avrupa yakası bile şu anda denk geliyorum ama 10 saniye falan katlanabiliyorum. Olmuyor artık o işler yaşandı bitti yani. Zamanında güzeldi.
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 ay sonra ...
Çok kötü ya. Avrupa yakasını nasıl yazmış hayret ediyorum.

Her karakteri uçarı yapayımda burhan gibi sivrilmesin bir tanesi... diye düşünmüş o yüzden bu kadar kötü yapmış gibi geliyor.

Hayır yeni sezonda 2 tane daha böyle karakter eklendi. Bu iş böyle gidecek gibi görünüyor.

niye izliyorsun derseniz, çalışırken ikinci ekrana koyuyorum. O halde bile çekilmiyor. Kaç kez durdurup radyo açtım bilmiyorum ama 6-7 saatde bitirebildim bir bölümü.
Sosyal ağlarda paylaş

avrupa yakasının tekrarı bile çekilmiyor olm yaşandı bitti işte. Çocuklar duymasın eskisi de aynı şekil kusturuyor. Jet sosyete daha da beter yani.

Bir de arkadaş bu 23142432432 jul ışık kullanmak nedir ya. Her yer parlak, millet kör oldu ışık saçıyor ekran resmen ya. Bir gölge kullanın be adam o nasıl bir ev içi ışığıdır.

https://assets.fxnetworks.com/cms/prod/2017/01/himym_570x320.jpg?resize=570:*

https://imgrosetta.mynet.com.tr/file/2342532/2342532-728xauto.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

Densiz said:

Çok kötü ya. Avrupa yakasını nasıl yazmış hayret ediyorum.

çünkü

Flassh said:

gurse birsel komik değil

Avrupa Yakası da hiç bir zaman komik olmadı. Ama Gülse Birsel Türk insanının televizyonda bir şeyler alışkanlıklarını iyi bilen biri. Ekrana beline kadar eşofman çekilmiş birini koyuyosun. O 10 dakika amaçsızca dans ediyor. Sen o arada çay koyup geliyosun ve hiç bir şey kaçırmamış oluyosun....

Senaryo da belli zaten. Hiç olmaması gereken şeyler bir anda bir şekilde oluyor. Sonra bölüm sonunda da her şey çözülüyor... Al sana senaryo...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...