Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

ŞAMPİYON 2018-2019 Sezonu Genel Tartışma

pattisliborek

Öne çıkan mesajlar

TheGreatWall said:

Gs cl çapında büyük takım olmadığı ve cl de kendi standardında oynasa bile fazlasıyla gsnin ihtiyacını karşılayacağı için.

Ayrıca bedavaya alınacakmış sözleşmesi bittiği için.

Ben Gs li değilim bilen biliyor zaten de. Bende GS nin CL çapında büyük bir takım olmadıgına katılıyorum ancak baya saglam Tanınan bir takım oldugu gerçegi var. Futbolcular gelirken 2.planda bunu düşünüyor. yurt dışında falan da bir çok kez şahit oldum zaten bu konuya.

Bence wilshere gene de kötü transfer :D
Sosyal ağlarda paylaş

smyrnas said:

TheGreatWall said:

Gs cl çapında büyük takım olmadığı ve cl de kendi standardında oynasa bile fazlasıyla gsnin ihtiyacını karşılayacağı için.

Ayrıca bedavaya alınacakmış sözleşmesi bittiği için.

Ben Gs li değilim bilen biliyor zaten de. Bende GS nin CL çapında büyük bir takım olmadıgına katılıyorum ancak baya saglam Tanınan bir takım oldugu gerçegi var. Futbolcular gelirken 2.planda bunu düşünüyor. yurt dışında falan da bir çok kez şahit oldum zaten bu konuya.

Bence wilshere gene de kötü transfer :D

20 senedir yurtdisindayim, fb liyim, fenerbahceyi anlatabilmek icin gs yi kullaniyorum. Hani rm barca aha bizde gs fb. Haaa deniyor o zaman. Gs futbol takimi hariç çok nadir biliniyor digerleri ki cok normal. Futbolda gs nin bilinirliligi ve büyüklüğü cok net disarda. Fb bi ara aziz ve olaylari sayesinde bilinir gibi oldu yalan degil (:D
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...