Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

ŞAMPİYON 2018-2019 Sezonu Genel Tartışma

pattisliborek

Öne çıkan mesajlar

hata yapması için VAR'a gidip izleyip yine de 'penaltı' demesi lazım. onu yapsa yine bir nebze hata yaptı izlemesine rağmen deseniz ok.

ama gidip izlemeyince hata değil artniyet oluyor. karıştırılan nokta bu. 3 sayfadır herkes bizim de şu maçta bu hata olmuştuya getiriyor. herkese bir dünya hata oldu geçmişte lehine aleyhine. ama bu sene getirilen VAR sisteminde 90. dakikada şöyle bir pozisyon oluyor skor 1:0 2 dakikaya yakın kulaklıkla konuştuğun pozisyonu izlemeye gitmiyorsan bunun adı hata değil kötü niyet olur.

alanya maçımızda skor 4-0 iken verdiği penaltıyı gidip ekrandan izleyip iptal ettirecek kadar ciddi olan bu VAR işi neden bu hafta böyle uygulandı sorun sıkıntı bu.
Sosyal ağlarda paylaş

pattisliborek said:

hata yapması için VAR'a gidip izleyip yine de 'penaltı' demesi lazım. onu yapsa yine bir nebze hata yaptı izlemesine rağmen deseniz ok.

ama gidip izlemeyince hata değil artniyet oluyor. karıştırılan nokta bu. .

hakem var'a gidip izlese ve yine penaltı dese siz asla "hata" demeyeceksiniz. yine;
"tff'nin terimden intikamı"
"hakem izlemesine rağmen göz göre göre tetikçilik yaptı"
"hakemler bizden intikam alıyor, varda görmesine rağmen buna penaltı dedi"
"var'a baka baka bunu yapmasının tek açıklaması olabilir operasyon"

gibi cümleler kuracaktınız.

"insandır var'a bakmasına rağmen hata yapabilir" falan demeyecektiniz yani bizi kandırmaya çalışıyorsunuz da kendinizi bari kandırmayın ya :)

sizin takımınıza olan şeyi asla hata olarak görmeyeceksiniz tek sebebi art niyet olacak

sürekli siz siz diyorum da, aslında biz de yani.
Genel olarak Türk taraftar profili

biz kırk kişiyiz, birbirimizi biliriz.
Geçiniz
Sosyal ağlarda paylaş

Votkaya bi şey anlatmak, haksız olduğunu kabul etmesini beklemek, kendi takımı dışında anlayışlı objektif karar vermesini düşünmek. pfsss abi adam her trolu attığında düşüyorsunuz brakın kendisi çalsın oynasın. Ne kasıyorsunuz. Adam taraflı, tek bakış açısından çıkamıyor, boşverin. Zaten farklı biri olsa kendi takımı forumu kadar diğer takımların forumunu dolaşmazdı. Klasik bir türk taraftar profili futboldan zevk alma değil, karşı tarafın başarısızlığından nemalanma sevinme.

Önemli lokomotif maçı var ona bakalım, uzun aradan sonra tam kadroyuz galiba :D (emre hariç)
Sosyal ağlarda paylaş

Lokomotif bizden bile boktan. Hoş bizim kadro yapısının herhangi bir takımı deplasmanda yenecek hali yok ama öyle ya da böyle bir şekil yenersek son Porto maçı harika olur içerdeki, Şalke Portekiz'den çıkamaz, puan farkı 1 olur bu durumda. Hakem de Antonio Mateu Lahoz <3

Bir şekilde yenelim de çok vasat geçen ve insanı soğutan sezonun bir anlamı olsun
Sosyal ağlarda paylaş

"Tekrar değerlendirme yapıp görevime devam etme kararı aldım. Türk futbolu ve Galatasaray'a daha iyi hizmet edebileceğime inandığım için böyle bir karar aldım"

tff'de çalışan bir adamın nasıl ve neden galatasaray'a hizmet etme amacı olur? bu açıklama nasıl bir açıklama benim kaçırdığım bir şey mi var?
Sosyal ağlarda paylaş

mokoko said:

"Tekrar değerlendirme yapıp görevime devam etme kararı aldım. Türk futbolu ve Galatasaray'a daha iyi hizmet edebileceğime inandığım için böyle bir karar aldım"

tff'de çalışan bir adamın nasıl ve neden galatasaray'a hizmet etme amacı olur? bu açıklama nasıl bir açıklama benim kaçırdığım bir şey mi var?

cidden ne gereksiz bir açıklama olmuş o ya.ben bu adamı hep aklı başında diye biliyordum baya gereksiz bir adammış
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...