Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Vampire - The Masquerade Bloodlines

xantia

Öne çıkan mesajlar

Salla yahu napıcan katanayı.Baltayı tavsiye ederim.Tamam katana kadar iyi degil ama feci zevk veriyor adama.[signature][hline]-Cömertlik ve yardım etmede akarsu gibi ol
-Şefkat ve merhamette güneş gibi ol
-Başkalarının kusurlarını örtmede gece gibi ol
-Hiddet ve asabiyette ölü gibi ol
-Tevazu ve alçak gönüllülükte toprak gibi ol
-Hoşgörülülükte deniz gibi ol
-Ya olduğun gibi görün ya göründüğün gibi ol--Hz. Mevlana
Sosyal ağlarda paylaş

Beyler kaç kişi buldu bu katanayı ? Ben katanasız bitirdiğim halde bu bölümü sırf bu uniqe katana için tekrar başladım . Fakat genelde karanlık bir atmosfer olduğundan bu katana zor bulunuyormuş . İyide katana nerde ? Duvardamı , yanan bidonların yanındamı , atıl karanlık bir köşedemi ? Lütfen yazarmısınız , beleşçi değilim ama inanın bu 3. oynayışım sanırım bir yeri hep atlıyorum ama nereyi bulamadım :)
Sosyal ağlarda paylaş

Napcanız katanayı yahu.Balte yonetır =).[signature][hline]-Cömertlik ve yardım etmede akarsu gibi ol
-Şefkat ve merhamette güneş gibi ol
-Başkalarının kusurlarını örtmede gece gibi ol
-Hiddet ve asabiyette ölü gibi ol
-Tevazu ve alçak gönüllülükte toprak gibi ol
-Hoşgörülülükte deniz gibi ol
-Ya olduğun gibi görün ya göründüğün gibi ol--Hz. Mevlana
Sosyal ağlarda paylaş

Slms benim problemim aslında tekink ama yeni konu açmıyım dedim ben oyuna giriyorum zaten girer girmez hiç bi şey gözükmüyo oyunu alt + tab yapıyorum tekrar girince reklamları görebiliyorum ama sonra yine gidiyor (monitör'e güç gitmiyor bir anda kapanıyor oyuna girince) .. Bu sorun cd'den değil. Rome total war'dada olmuştu bişiyiyle oynuyunca düzelmişti de hatırlamıyorum ne yapabilirim???[signature][hline]
Mana alassë equë inyë Turk!!!
K.S.D.M.P.A.L

insight, bi tarihte demiş ki:
veyada madalya alınca madalyamı takıyolar?..

[Bu mesaj godzilla112 tarafından 11 Şubat 2005 21:45 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
godzilla112, 11 Şubat 2005 21:44 tarihinde demiş ki:
Slms benim problemim aslında tekink ama yeni konu açmıyım dedim ben oyuna giriyorum zaten girer girmez hiç bi şey gözükmüyo oyunu alt + tab yapıyorum tekrar girince reklamları görebiliyorum ama sonra yine gidiyor (monitör'e güç gitmiyor bir anda kapanıyor oyuna girince) .. Bu sorun cd'den değil. Rome total war'dada olmuştu bişiyiyle oynuyunca düzelmişti de hatırlamıyorum ne yapabilirim???

[spo1=Bir fikir]Ya o bende de bir iki kere oldu .Sanırım ya ekrankartından kaynaklanıyordu yada ekran kartı sürücülerinden . Çünkü o monitöre görüntü gitmemesi olayı bende olduğunda oyunu bir iki defa daha deniyordum . Olmazsa reset atıyordum , düzeliyordu. [/spo]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
xantia, 09 Şubat 2005 11:09 tarihinde demiş ki:
Yani katanayı almadan devam mı edeyim ? Benim hatun baltayı yavaş kullanıyor gibi de ondan katanada daha hızlı . Nedir bu katananın özellikleri ?

Katananın yeri ; İlk katta sanırım bir yaratık var hafiften Ettin'e benzeyen bir yaratık. o yaratıga gelmeden onceki odada yerde duruyor... Ama Katana cokta umdugun gibi birşey değil sadece diger katanaya gore biraz daha hızlı

Bu arada Ben Goker deilim onun sifresiyle yazayım dedim... Ben Harun[signature][hline]If you wish to die, call me. Vampirism is gonna be fine.
Sosyal ağlarda paylaş

• 9 yıl sonra ...
  • 11 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...