Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

600 liraya kadar babaya telefon tavsiyesi

salih23

Öne çıkan mesajlar

ben anneme bunu aldım geçende, güzel baya. hardware çin işi ucuz telefonlar kadar iyi değil ama hep samsung kullanıyodu, noname almak istemedim (aynısının samsung türkiye garantili 2gb-16gb versiyonu var aynı paraya ama bu ihracat garantili olan 3gb-32gb)

https://www.hepsiburada.com/samsung-galaxy-j330-j3-pro-32-gb-ithalatci-garantili-p-HBV00000937EA
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
Samsung da patladı. Gerçek anlamda patladı. Uçaklarda anons yapıyorlardı telefonunuz galaxy note ise lütfen bilgi verin diye.

Venüs'ün Z serisini gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Z10 ve Z20 çok iyi modeller. Fiyatı da ona göre tabi. Z20 2200 tl falan olacakmış.

600 tl istiyorsanız 5000 modeli var. Bence iyi telefon ve babana yeter de artar.
Sosyal ağlarda paylaş

sardalya said:

vestel alin devletle isbirligi yapip vergileri bir guzel arttirip cinden 10 liraya aldigi seyi halkina 300 liraya cakan firmayi destekleyin bence

Evet çünkü iphone ve samsung çinden malzeme satın almıyor değil mi?

Yüksek teknolojili ürünlerin değeri malzemelerinin maliyeti ile ölçülmez.

"Hmm 10 transistör 50 kuruş. OHA TELEFON NEDEN 1000 TL?!?"

Burası sizin bildiğiniz gibi sadece montaj yapan bir yer değil.
Sosyal ağlarda paylaş

Eşyalı eve çıktım. Tesadüf her şey Vestel. Çamaşır makinası mis gibi yıkıyor. Bulaşık makinası desen kristal gibi yapıyor. Üstünde whirlpool amblemi olsa vay be adamlar yapıyor derim. Klimasında da herhangi bir memnuniyetsizliğim olmadı. Üretim hatası ürünler size mi denk geliyor hep :D
Sosyal ağlarda paylaş

simdi vestel'in itin dotune sokulacak urun cikartmadigi, kaliteli urun cikarttigi iddiasi mi var?

iddia sahibi vestel calisani mi?

vestel telefon sahibi midir?

vestel calisani olmasa urunu tavsiye eder miydi?

bu tip konularda guduk olani ovenler aklima hep "Nasil bir aktivizm yapabiliriz?" geyigini getiriyor dogrusu.
Sosyal ağlarda paylaş

Wishmaster said:

sardalya said:

vestel alin devletle isbirligi yapip vergileri bir guzel arttirip cinden 10 liraya aldigi seyi halkina 300 liraya cakan firmayi destekleyin bence

Evet çünkü iphone ve samsung çinden malzeme satın almıyor değil mi?

Yüksek teknolojili ürünlerin değeri malzemelerinin maliyeti ile ölçülmez.

"Hmm 10 transistör 50 kuruş. OHA TELEFON NEDEN 1000 TL?!?"

Burası sizin bildiğiniz gibi sadece montaj yapan bir yer değil.

Mevzu o degil , adam ithal telefonlar icin bizzat ekstra vergi istedi rte'den. Ben yerli ve milli telefon yapiyorum diyerek(yersen)
Sosyal ağlarda paylaş

Bu arada en kaliteli ürünleri istemek hakkınız tabi ki. Vestel de en sempatik firma değil kesinlikle. Ben de içerideki ortamla ilgili birçok sıkıntı yaşıyorum. Firmayı savunmak falan değil benimki. Sadece yetersiz magazinel bilgilerle "Vestelde hiçbir şey yapılmıyor yalnızca montaj yapılıyor hehuehuehue" denmesi basit insan hareketleri. İçeriden söylüyorum, baya taşaklı mühendislik çalışmaları yapılıyor.

Tabi hükümetle olan yakın ilişkilerine, yabancı ürünlerin vergilerinin arttırılmasına sebep oluşuna vs verdiğiniz tepki ayrı bir konu.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...