Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

quattro / xdrive / 4matic

roket adam

Öne çıkan mesajlar

ginaly said:

tamam abi patinajdaki her konuya girip subaru övmene gerek yok, alacaz bi tane, söz.

Benim övmem ile ilerleyecek bi marka değil ki zaten kendi bildiklerini okuyolar, ben sadece başkalarının da benim memnuniyetimi yaşayabilme potansiyeline istinaden birşeyler yazmak istedim.
Ruhsatın fotosunu görmeyi sabırsızlıkla bekliyorum :D:D
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
hepsine göre daha iyi diyecek ?

4x4 sistemi karşılaştırıyorsan ve 4x4 gereken yerlerde kullanacaksan, subaru sistemi daha iyi ve ucuz...

daha fazla paran varsa mercedes g veya land cruiser falan bakılabilir daha az paran varsa lada falan

mesela şu başka bir boyut,
http://www.sekizsilindir.com/wp-content/uploads/2018/01/yeni-mercedes-g-serisi-2018-.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

Feamer said:

hepsine göre daha iyi diyecek ?

4x4 sistemi karşılaştırıyorsan ve 4x4 gereken yerlerde kullanacaksan, subaru sistemi daha iyi ve ucuz...

daha fazla paran varsa mercedes g veya land cruiser falan bakılabilir daha az paran varsa lada falan

mesela şu başka bir boyut,
http://www.sekizsilindir.com/wp-content/uploads/2018/01/yeni-mercedes-g-serisi-2018-.jpg

sen ciddi misin? x5le subaru mu kıyaslıyorsun şu an?
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 yıl sonra ...

şöyle bir soru sorayım, karda kışta şehir kullanımında kolay kaymayacak, köy yollarında altını kolay sürtüp kolay çamura saplanmayacak, uzun yolda sürmesi keyifli olacak ve bagaj hacmi de ona göre olacak bir araç seçsek...
Mercedes GLC, Land Rover Defender, Subaru Levorg, Subaru Outback, Audi A6 Allroad Quattro, Audi Q5 arasında hangisini tercih ederdiniz?

aracı şu videodaki kadar zorlamadığımızı varsayıyoruz:

Sosyal ağlarda paylaş

Subaru Outback, veya yeni forester, en iyi performans dört çeker diyorsak bunlarda

hem diğer seçenekler kadar konforlu olmasının yanında diğerlerinden daha hesaplı olduğu için arta kalan para ile yatırım yaparsın.

daha fazla konfor olsun diyorsan diğerleri, bu seçeneklerde subaru almaz isem bence Audi A6 Allroad Quattro

Sosyal ağlarda paylaş

paran varsa a6 allroad, ama ben bankada bekleyen atıl paramın yüzde onu, ful ve sıfır a6 allroad nun maliyetini karşılayacak kadar olmadığı sürece o arabayı almaya yeltenmem açıkçası ki öyle olsa bile o araba ile misal ıstranca ormanlarına falan girmem, ama levorg ile bir kısmına kadar giriyorum, niye? avrupa gibi değil tc, fiyatları gelire oranla çok fazla, misal: A6 allroad quattro 50 TDI 286 hp Tiptronic 1.000.000tl ye yakın fiyatı var ve bu ciddi bir para bence, iş sermayesi resmen ve bence şahsen zihniyet olarak o kadar zengin olmadım daha. alman fiyatı 70.000 birim para olması lazım, tc de 70k birim civarı bir fiyatı olsa ben bu konuşmayı yapıyor olmazdık ?

ama Outback makul fiyatlı ve gayet konforlu araçlar, alman üçlüsü kadar oyuncak opsiyonu yok ama koltuğa popon değdiği gibi rahatını hissediyorsun..

Feamer tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

4 saat önce, KHaRoN dedi ki:

Bunlar komple ne ayni sinifta ne de ayni performansta araclar ama seceneklerdekiler icinden o kriterlerde ya LR defender ya a6ar derdim. 

LR da her sene farkli spesifik kronik problemler ve cozmekte acayip yetersiz borusan ile ozellikle turkiyeden bahsediyorsak girilecek arac degil. 

sanırım ilk çıkan Freelander modelinden almıştık, baya problemli bir ürün çıkmıştı. Land Rover Defender videosu izlerken keyifli oluyor da, Borusan ve Land Rover hala o kadar problemliyse, uzak durmak gerek demek ki.

Sosyal ağlarda paylaş

1 saat önce, paramecium dedi ki:

Selam,

Son dönemde baktığım için A6 Allroad en mantıklı çözümü sunan araç oluyor. Asfaltta yere yakın, bozuk yolda yüksek sürüş sağlayabiliyorsun. Çok daha fazla bagaj için Thule çözümleriyle bunu da aşabilirsin.

Tabi bir deeeeee lastik olayı var ki... neyse ?

Saygılar.

herkes A6 AQ demiş, önceki model de benzeri performans sunuyorsa onu almak daha mantıklı olabilir aslında.

Sosyal ağlarda paylaş

eğer hardcore off-roading yapacak olsam gider 20-30 yıllık bir araç alırdım herhalde. yanı çizilcek, altı kazıncak araca birkaç milyon TL vermek istemezdim. Jeep Wrangler, Toyota Land Cruiser, Ford Ranger Raptor bu konuda övülen araçlar da,

benim aradığım şey tamamen farklı bu temadan...

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...