Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Steam 2018 Sale Başlığı

Celtics

Öne çıkan mesajlar

2. dünya dönemini anlatıyor bomber crew. bombacı uçağına sahibiz. Verilen görev içinde düşman bölgesine gidip, belirli hedefleri bombalamak, destek indirmek, resim çekmek, deniz altı batırmak gibi gibi değişken. Uçak eşyaları ve renkleri değiştirilebiliyor. aynı şekilde crew da öyle. XCOM mantığı, bir crew öldümü öldü oluyor. Ölmeyen crewlar skill base olarak daha güçlü oluyorlar. Bence güzel ve eğlenceli oyun. sadece mouse ile oynanabilme gibi seçeneği de var. ofiste kimse görmeden rahat rahat oynayabilirsiniz. bu fiyata alın bence
Sosyal ağlarda paylaş

BonePART said:

ben dayanamadım yeni gelen ck II DLC'si olunca 100 TL bayıldım CK II'mi full DLC'ledim

allah belanı versin paradox coluk cocugumun rızkını gene DLC'ye yatırttın

sevgili : reel çoluk çocuğa yönelik hazırlık yapmak

kırmızı elbiseli : sanal hanedanın'ın sağlık ve eğitimine yatırım yapmak
Sosyal ağlarda paylaş

ben EU4 cüyüm aslında 965 saat felan playedim var
CK da 160 saat felan sadece ama CKII cok değişik bir oyun ya
resmen drama yaşanacak oyun
dün irlanda da başladım krallığı büyüttüm felan
sonra ikiz çocuk oldu ve kralımı zehirlediler
sonra regent olarak ikizlerin amcası oldu ( bu arada herif siyah robe giyiyor) herif once durmadan erkek cocugu dama çatıya gezmeye yolladı ölsün diye 5 attemptten kutulup 6ıncıda öldü
kız cocugu in hidingde 15 yasına getirdim en sonunda amca kudurdu sen sahte kralsın diyip isyan etti toprakların yerısı gitti

bildiğin türk filmi gibi oyun cıkıyor sonucunda
Sosyal ağlarda paylaş

ben de eu4 haritasına bakmayı çok seviyorum ama ck2 bildiğin drama-trajedi yaşatıyor insana, cidden eşsiz o konuda

Bizans imparatoruyum,imparatorluk baya büyük,toparladım sınırları fln
Damat buldum bi tane, eleman yakışıklı güçlü akıllı,baya iyi özellikleri var. Gözüm tuttu çocuğu, kızımla evlendirip veliaht ilan ettim. Hatta millet damada oy versin diye bir sürü politika yapmak zorunda kaldım.

kendi erkek çocuklarım olduğu halde yaptım bunları.

damada bir dükalık verdim, anadolunun güzel bi köşesinde. Yalnız "landless son" debuff'ı yemiyim diye bizim oğlana da damadın dükalığında bi kontluk verdim.

vermez olaydım

çocukla didişmeye başladı benim damat. Artık kayınbiraderler birbirini kıskandı mı noldu bilmiyorum. Bunlar kanlı bıçaklı rival oldu .
En son damat benim oğlanın kontluğunu aldı elinden,claim fabricate ettirip. E sonuçta dük yani, gücü var.

Ama ben uyuz oldum pezevenge, Verdiğim herşeyi geri aldım tiran gibi gözükmek pahasına.
Veliht seçiminde daha 2 ay önce "benim damada oy ver taşşanı yiyim" çektiğim insanlara bir anda "damada oy verirsen topuklarına sıkarım" fln çekmeye başladım

valla ülkenin stabilitesi bozuldu, bi sürü sıkıntı oldu

hain damat yüzünden roma imparatorluğunun restrrasyonu bi 10-20 yıl gecikmişti.

şerefsiz şimdi yazarken sinirlendim
Sosyal ağlarda paylaş

Abi ben tatlı tatlı Stellaris oynuyodum, böyle dramaları, karmaşık oyunları ne güzel geçmişte tatlı bir anı olarak bırakmıştım. Şimdi yazdınız böyle güzel güzel hikayeleri tekrar dramaya dönesim geldi. CK2'yi ilk yükleyip sonra "bizden geçmiş heralde şimdi öğrenmeye kasamicam" diye salmıştım, başlamak lazım galiba.
Sosyal ağlarda paylaş

https://www.reddit.com/r/CrusaderKings/wiki/expansions

Which expansions should I purchase?
Generally, the community holds The Old Gods (for extending game-play by two hundred years) and Legacy of Rome (for allowing players to create standing armies, called 'retinues') above the other expansions. As Charlemagne unlocks the 769 start date (another hundred years before The Old Gods), this has become another favoured expansion as well. Way of Life, though fairly small, offers a lot of flavour and roleplaying opportunities, and unlike other DLCs, affects all characters regardless of culture/religion/location. However, the enhancements and varied game-play provided by the other expansions are not to be ignored - each expansion enriches the game in its own way, or unlocks new characters to play.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...