Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

65 inç televizyon?

xwhiplashx

Öne çıkan mesajlar

https://www.epey.com/televizyon/e/YToyOntpOjExODthOjI6e2k6MDtzOjI6IjY1IjtpOjE7czoyOiI2NSI7fXM6NToiZml5YXQiO2E6Mjp7aTowO3M6MToiMCI7aToxO3M6NDoiNzAwMCI7fX1fTjs=/

Epey.com'dan arat istediğin kriterlere göre, sonra da tek tek beğendiğin modelleri googlelayıp panel yorumlarını oku gavur sitelerinden, aynı markada modelden modele ciddi fark olabiliyor.

LG/Samsung/Philips/Sony dörtlüsünden de şaşma bence, vestel mestel hep ucuza dandik panelleri alıp burda rebrandliyorlar, almışken siyahı siyah gösteren bişey al bari.
Sosyal ağlarda paylaş

Wishmaster said:

Vestelde çalışıyorum. 65”ler gayet iyi. Panel performansları karşılaştırıldığında aman aman fark çıkmıyor. Sen yine para bayılmak istiyorsan LG al tabi. Vestelin dandik kaldığı kısmı MB tarafı. Görüntü kalitesi gayet iyi.

vestel beni fiyat olarak cok tatmin ediyor.

vestel’in bi modelini gorebildim. ozellikle ps4 pro ve yuksek kalite film icin hangi modeli?

65 ve ya 70 inç
Sosyal ağlarda paylaş

WaNTeD said:

Tecrube ettigimi soyluyorum ben. Kullanmadigim bilmedigim sey hakkinda neden yorum yapayim.

Garanti suresince min 6 7 bozulma. Garanti bitiminde cope atilan televizyonlar.

Ben de aynısını SAMSUNG'da yaşadım Vestel 10 yıl tık demedi. Yakın zmanda ben de araştırdım üst segmentte Vestel çok iyi diyor bu işten anlayan yakın takip eden tayfa da.

Ama imaj sorunu var elbette, ona birşey demiyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

sostizm said:

WaNTeD said:

Tecrube ettigimi soyluyorum ben. Kullanmadigim bilmedigim sey hakkinda neden yorum yapayim.

Garanti suresince min 6 7 bozulma. Garanti bitiminde cope atilan televizyonlar.

Ben de aynısını SAMSUNG'da yaşadım Vestel 10 yıl tık demedi. Yakın zmanda ben de araştırdım üst segmentte Vestel çok iyi diyor bu işten anlayan yakın takip eden tayfa da.

Ama imaj sorunu var elbette, ona birşey demiyorum.

this. Üretim hatası vs olabilir. Müşteri hizmetlerini baya düzeltiyorlar. Yollarsın yenisini verirler. Ki düşük ihtimal yani. Üst segment ürünler memnun ediyor.
Sosyal ağlarda paylaş

İşin içine oyun girecek ise görüntü kalitesinden ziyade önceliği tepki süresine vermen gerekiyor yoksa ne oha diyeceğin görüntü kalitesine sahip TVler var ama ps4 takınca 200ms tepki süresi oluyor.

Fiyat nedir bilmem TR de var mıdır bilmem ama LG OLED65B7A baya başarılıdır.

https://www.rtings.com/tv/reviews/by-size/size-to-distance-relationship
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...