Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Emanet Yardımı

Akuma_Blade

Öne çıkan mesajlar

2 satır okursanız zaten bu sendrom sonucunda ciddi anksiyete ataklarıyla beraber tonla şey görülüyormuş, adam gelmiş buraya insan gibi yardım istemiş, normalde bir insan başka bir insan için şunu yapmaz açık konuşayım ben tanımadığım ki irl 1 kere görüşmüşlüğüm var akuma ile 10 sene önce, şu sorumluluğu almam şahsen.

fakat şöyle bir durum var, adam burada gelmiş annesinin psikiyatrik durumundan ve bu durum karşında yaşadığı zorluktan bahsetmiş, yardım etmek istemiyorsanız ki gayet normal, neden saçma sapan güç kaynağına takılmalar, ptsd ile bağdaştıramamalar falan?

gerçekten burada biraz anonim olduğunuz için mi? çünkü normal hayatta inanıyorum o ilk trolleyen yavşaktan cesaret almasanız şunu yapmazsınız, yapamazsınız da değil, yapmazsınız.

lütfen.

ben burada, karşınızdaki insan bu kadar açık sözlü bir şekilde konuşmuşken ve bu durumdan muzdaripken, şu tavrı alabilecek insanlar olduğuna inanmak istemiyorum.

çünkü adam gelip sikko sikko sevgilime ne hediye alayım param yok dememiş.
Sosyal ağlarda paylaş

benim yıllar önce biriktidiğim cdlerin çogu çalışmaz hale gelmiş çogunu atmak zorunda kaldım.

hani görsel olarak varlığını geçiyorum ama gerçekten içindeki datalar için tutuyorsan bozulmaya başlamış olabilir. tabi kullanılan cd nin kalitesine göre değişiyor ben princo kullanmıştım dandik markalardan 4-5 yıldan eskiler baya mefta olmuştu. gundam falan diyorsan o cdler 20 yıllık vardır sanırım. he gerçekten uzun yıllar saklamak için en kaliteli markalardan kullanmışındır onu bilemem.

edit : bence bir kontrol edip hdd ye kopyalamayı düşünebilirsin diyecektim.
Sosyal ağlarda paylaş

İstediğin bulman biraz ütopik gibi. Profesyonel olarak para karşılığı bu işi yapan depo stok firmalarından ancak güvenli bir destek alabilirsin.
Ayrıca acaba koleksiyon mu istifçilik mi ? Yukarıda bahsedilmiş cd ler bozulabiliyor diye. Tüm stoğunu kontrol et bozulanları direk at. Bozulan şeyi atamıyorsan zaten sıkıntı. Kitaplık demişsin. Mesela geçmişe ait kitapların var ise ( ilkokul ortaokul ) onları da okula falan bağış yapabilirsin. Yer açmak için.
Kolay gelsin
Sosyal ağlarda paylaş

abi şöyle bir şey özetliyim
profesyonel depocular var genelde ev eşyası felan de3poluyorlar
ben çok sikko bir tanesine 2 sene eşyaları depolattım hiç bir sorun olmadı
4 odalı evin büyün eşyalarına 250 tlk veriyodum ayda
senin ne kadar eşyan var bilmem ama 2 kutuysa ayda 50 tly bile koyarlar depoya
tek sıkıntı girip cıkmadk problem oluyor bazen her dakka esyalarına ccessin olmuyor

bu arada istanbulda su amerikan tarzı depo olmaması uzucu lan bole garaj kapıluı felan
Sosyal ağlarda paylaş

BonePART said:

abi şöyle bir şey özetliyim
profesyonel depocular var genelde ev eşyası felan de3poluyorlar
ben çok sikko bir tanesine 2 sene eşyaları depolattım hiç bir sorun olmadı
4 odalı evin büyün eşyalarına 250 tlk veriyodum ayda
senin ne kadar eşyan var bilmem ama 2 kutuysa ayda 50 tly bile koyarlar depoya
tek sıkıntı girip cıkmadk problem oluyor bazen her dakka esyalarına ccessin olmuyor

bu arada istanbulda su amerikan tarzı depo olmaması uzucu lan bole garaj kapıluı felan
olmasın zaten ya silah kaçakçıları kullanıyo ya da seri katiller
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...