Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Monster Hunter World

applev0dka

Öne çıkan mesajlar

Story görevleri tek kişi düşünülerek dizayn edildiği için beraber başlatamıyorsunuz, oyun en fazla başladıktan belli bir süre sonra(görevden göreve göre değişiyor-genelde cutscene ler vs bittikten ve canavar belirdikten sonra) yardım çağırmana izin veriyor.

Story progressi için sırayla tek tek listeleyip açmanız gerekiyor, oyunu baştan sona coop yapmak pek ideal değil o yüzden.
Sosyal ağlarda paylaş

Baya baya beğendim ben bunu ya. 6 saat olmuş bile. Çok dolu ve bağlıyor oyun. Two hand Mace ile gidiyorum whirlwind vari bir hareket var baya hoş kombolar falan.

Detaylar muazzam yok tırnak kırılabilir şu silahla gidersen falan. Baggoth mu ne kestim en son bıraktım. Su aygırı olan işte çamurla oynayan.
Sosyal ağlarda paylaş

kamera ayarlarini souls oyunlarindaki gibi yapabiliyorsunuz ama cok tavsiye etmem..

ben de basta yadirgamistim ama bu oyunun combat tarzina gore monsterlara locklamamak en iyisi..

silaha karar vermek biraz zaman alabiliyor ama karar verdikten sonra iyi ogrenene kadar devam edin..

tutoriallarda yazmayan bir suru move var her silahta :)..

silahinizi sectikten sonra su adamin ilgili silah videosunu izlemenizi tavsiye ederim:

https://www.youtube.com/playlist?list=PLHc2Wj95htvMxZR7dvgYwevupNBy9imiu

piyasadaki en iyilerden biridir..
Sosyal ağlarda paylaş

beğenmeye başladım ben de oyunu
ama ayrıntısı da biraz fazla gibi,yavaş yavaş alışılınır onlara da.

Bu bow'un modifikasyonları var ya, unuttum şimdi ne deniyordu, poison paralyzz vs yapan onları nerden alabilirim? craft etmem için gereken mantarlar pek karşıma çıkmıyor sanki.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...