Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Monster Hunter World

applev0dka

Öne çıkan mesajlar

aslında en temizi çabuk şekilde düşürüp boynuzlarını ve kuyruğunu halletmek.

ya sleep elementli bir silah kullanıcaz, ya da insect glaive ile düşürüp boynuzları kırcaz. dual blade ile düşürmek uzun sürüyor sadece ayaklara vurabiliyorum. belki bugün switch axe falan oynarım veya charged blade.
Sosyal ağlarda paylaş

behemoth haricinde aggro mekanigi yok oyunda.. random kafasina gore saldiriyor canavarlar :)..

diablos'u great sword ile ilk denemede kesmistim ben.. cok hizli gelmemisti charge'i bana..

benim belalim teostra.. ozellikle arch-tempered versiyonu cok zorlamisti.. tam true-charged slash'in ortasinda bir yakalaniyorsun novaya.. ggwp..
Sosyal ağlarda paylaş

mantledan başka aggro alma şansın yok, behemoth hariç. turf war animasyonu bitince de dalmaya başlıyolar, turf war esnasında dalarsan sana vurmuyolar, animasyona göre vurması gerekse bile.

o değil de akşam bi atalım ya bayadır girmedim. bi grup da kuramadık iletişim kuramıyoruz oyun dışında.
Sosyal ağlarda paylaş

dün akşam full online'dım ama kimse yoktu. odogaron setini bitiricem bu akşam.

dün random bi grupla nergi'yi kestik baya zorladı yine. bu akşam online olacak varsa keselim yine bişiler.

bu arada glaive ve long sword kullanıyorum şimdiye kadar. şöyle sağlam vuran bişiler denemek istiyorum. ne önerirsiniz?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...