Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Monster Hunter World

applev0dka

Öne çıkan mesajlar

gecen aksam seru ile tempered monster avlarken dustu (lvl 500+ oyunculara dusmeyen sey heh):

https://www.reddit.com/r/MonsterHunterWorld/comments/8y21p4/isnt_this_too_soon_im_just_a_lvl_78_hunter_with/

bu arada bu gece summer event basliyor.. tum gecmis event ve arena questler 2 haftaligina available olacak.. hangilerine oncelik vereceginizi su videodan kestirebilirsiniz:

https://youtube.com/watch?v=GIY_fOewdvM
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
biz seru ile baya aktif bir sekilde ava ciktik 1-2 hafta ama sonra summer fest baslayinca timely eventleri tamamlayabilmek adina koptuk yine..

persembe gunu behemoth geliyor.. ekip toplanirsa birlikte deneyelim..

yalniz kamyon gibi vuruyormus.. armorlari augment etmeyi unutmayin..
Sosyal ağlarda paylaş

yeni silah arayışında dün biraz denemeler yaptım.

1-soloda iş yapabilsin
2-tipi de azcık güzel görünsün
3-oynamadığım farklı bir şey olsun diye bakınıyorum.

3 tane ranged de sıkıntılı gibi geldi, bow oynanışı çok tekdüze ölüyorsun sıkıntıdan. bowgunlar da fazla ağır solo için.

charged blade göz kırpıyor ama en zor oynanış onda diyorlar.
great sword ve hammer çekici duruyor, hammer'in kesmiyor oluşu kötü deniyor.

şu oyunda araştırma ve video izlemeye gameplayden fazla zaman ayırdım resmen sdasfa müthiş keyif alıyorum
Sosyal ağlarda paylaş

hunting horn bile soloda is yapiyor abi yeterince tecrube kazanirsan :).. karar verirken oynanisi en cok zevk verene yonel..

benim great sword kullanma sebebim, simdiye kadar oynadigim oyunlar arasinda heavy weapon hissini en iyi veren silah olmasi.. diger silahlar gibi dumduz kovalamiyorsun yaratigi.. daha cok hangi pozisyonda kalacagini sezip ona gore saldirmaya basliyorsun cunku attack gercekten asiri yavas..

hammer'in kesmiyor olusu kotu denebilir ama zaten hammer kullaniyorsan yaratigin kuyruguyla falan isin olmuyor.. hammer'dan daha iyi boynuz parcalayan silah yok oyunda..

eger kulve taroth eventini gorduysen, hizli tamamlayabilmek icin her partyde mutlaka bir hammer user oluyordu..
Sosyal ağlarda paylaş

ya mesela long sword oynadım uzun süre, sürekli aynı rotasyonu yapıyorsun.

bir de ağır savuruyorsun hızlı tepki veremiyorsun yaratığın hareketine falan. biraz daha duruma göre doğaçlama oynayabileceğim bir şeyler olsun istiyorum.

dual blade de mesela çok karmaşa, hareketi sen yapıyormuşsun hissi vermiyor. bu akşam biraz daha bakcam bakalım
Sosyal ağlarda paylaş

long sword bana da hic cekici gelmiyor.. ama arastirma yapiyorsan mutlaka arekkz'in weapon tutoriallarina bak derim.. bilmedigin move'lar ve combolar gorebilirsin o videolarda..

ben de karar verirken daha 3 tane silah icin yapmisti.. great sword onlardan biri degildi ama yine de oturup izledim walla :)..

bu arada switch axe de cok farkli duruyor.. deneyebilirsin..
Sosyal ağlarda paylaş

izliyorum ya başarılı adam baya. kimi videolarını 2.ye izliyorum hatta bazı comboları hatırlamak için.

silah dışında, skiller vb. oyun mekanikleri ile ilgili derin inceleme videoları da güzel.

switch axe da güzel evet, kısa bir süre onunla da oynadım. keyifli duruyor, finisher hareketi falan keyifli baya. olmadı geri ona dönerim artık. Ama aslında biraz savunma potansiyeli de olsun mal gibi her attackdan dmg yemiyeyim istediğim için kalkanlı şeylere bakayım dedim.

lance değşik mesela, çok ilgi göstermemiş gibi insanlar pek görmedim
Sosyal ağlarda paylaş

long swordun en tepede olmasının sebebi japonlarının coğunun onla oynaması. bi de long sword çok esnek bi silah her pozisyona göre kaçabiliyosun bi de vur kaç hareketi var adı neydi unuttum. comboyu patlatırken de ölümsüz oluyosun, inanılmaz vuruyor zaten.

lance falan güzel kalkanlı oynuyosun ben oynamadım ama izledim baya herifler neler yapıyolar. bende de insect glaive var başladığımdan beri baya pro oldum onda, behemoth'u farmladıktan sonra değişmeyi düşünüyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

https://www.youtube.com/watch?v=mQymcJDvLSU

dun aksam listemdeki bir yayinci ile ilk kill'imizi aldik heh.. benden onceki aksam 5 saat deneyip kesememis.. dun sanirim 4. denemede aldik..

zor ama asiri zor diyemem.. yine de randomlarla yapmak cok kasar.. herkeste full augmented gear olmali ve biraz fight'i bilmeliler.. tanidik grupla oynanmazsa kanser olunabilir..
Sosyal ağlarda paylaş

Fin said:

STC 4.5g mobile modem kopek gibi oynatiyordu.

mobil modemim yok direk kendim modem getirdim evden otelin internetine kablo ile bağlayıp private ağ kurdum ordan alıyorum interneti. şimdiye kadar fifada falan hiç sıkıntı çıkmadı çok oynadım arkadaşlarla. bakalım bu nası olcak merakla bekliyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

applev0dka said:

hadi bakalım :D

benim 50 saat play time'ı olan bir hunterım vardı, tipinden bayıp yeni bir tane açmıştım ufak ufak oynuyorum. daha baya başlardayım.

yetiş birlikte ilerleriz. birbirimize uygun falan silah alırız güzel olur

oyun indi geçen hafta tr'ye gelmedene önce tutoyu bitirdim baştaki. bu akşam ilerlemeye devam edicem. başlarda solo mu takılıyorum? ne zmn beraber dinazor kesmeye gidebiliriz ?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...