Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Süper Lig 14. Hafta | Beşiktaş- Galatasaray | 02.12.2017 Cumartesi - 19:30

madcow

Öne çıkan mesajlar

zaten standart üstü bi takım min 20 orta açar maç başı. çok büyütülecek bir detay değil. şurdan görüleceği üzere city bile maç başı 20 orta falan yapıyor. city bile dememdeki sebep de guardiola'nın abuk sabuk oynattığı futbol yani. adamlar bile o kalıbın dışına çıkıp maç başı 20 orta falan açmışlar. ha yine karşılaştırma olsun diye belirteyim fb-gs falan da maç başı 21'er orta açmışlar.

bizim takımda quaresma'nın bu ortaların büyük kısmını oluşturması da gayet normal, çünkü takımda quaresma-caner ikilisinden başka orta açabilecek yetenekte oyuncu pek yok.

orta zaten genelde büyük takımlar için son çaredir. çünkü isabet yüzdesi dediğin gibi gayet düşük. ortasahaların tıkandığı maçlarda ki bizim için özellikle tolgay'ın oynayıp oğuzhan'ın oynamadığı maçlarda sürekli orta yapmaktan başka çaremiz kalmıyor. şimdi tam detaylı olarak bulamadım ama yüzde yüz eminim ki oğuzhan'ın olmadığı maçlardaki orta sayımız ortalama sayımızı baya bi geçiyordur.

son birkaç maçtır mesela oğuzhan yedek tolgay ilk 11de ve gol pozisyonuna girmekte inanılmaz zorlanıyoruz. tolgay tamam topu güzel tutuyor al ver güzel yapıyor falan ama yaratıcılığı malesef oğuzhan seviyesinde değil. gs maçına da tolgayla çıkarsak kanat alternatifi dışında pek seçeneğimiz kalmayacak sanırım yine.
Sosyal ağlarda paylaş

şenol'a bak ya. tolgayı keseceğine talisca'yı kesmiş. tam %70 topla oynayıp 0-0 bitecek maç kadrosu.

tudor da fego-rodri kanadını iyi düşünmüş de bu adamlara top atabilecek bi tek selçuk var takımda. o da ilk 11 değil sddasda. piggy in the middle olur bu maç. oğuzhan-tolgay-atiba topu sağa-sola çevirir ndiaye-fernando-belhanda top kapmaya çalışır maç boyu.
Sosyal ağlarda paylaş

GS'nin kadro fena değil gibi.

Denayer sağ bek oynadığı maçlarda ileri çıkıyordu, burada da çıkarsa gayet iyi. Beni esas korkutan Feghouli'nin verimsiz performansı. Belhanda da düdük olmasına rağmen en azından pas paylaşımında istasyon oluyor. Fegho işlemezse o kanada Yasin sokularak rakip zorlanabilir.

BJK'nın kadro başka herhangi bir maç için gayet iyi, ama GS gibi ortaya yan topa bu kadar yumuşak karnı olan takıma karşı Talisca daha etkili olurdu.
Sosyal ağlarda paylaş

solda rodrigues, sağda feghouli çıkabilir. galiba konyaspor maçına o şekilde çıkılmıştı. trabzon maçındaki gibi tolga solda tek kaldığı zamanki gibi olmaz, rodrigues tek başına bile çılgınca yardırabiliyor.

talisca büyük maç futbolcusu. oynatmaması baya aptallık. beraberliğe gider maç böyle.
Sosyal ağlarda paylaş

Bence Feghouli yerine Yasin oynamaliydi.

Bir kere formayi formda adama vereceksin. Boylelikle Yasin'i bu maca hazirlamis ve konsantre tutuyorsun. Feghouli gayet yedekten gelebilirdi haftalardir oynamiyor. Yanlis bir tercih gibi geliyor. Umarim iyi oynar.

Solda ise Denayer Quaresma ilginc olacak. Ben her turlu Linnes'le oynardim. Denayerden fazla guveniyorum.

Ama dendigi gibi Besiktas topu vermeyecek biz de dogru durust atak yapamayacagiz gibi duruyor. Bakalim.
Sosyal ağlarda paylaş

Yasin cok formdayken bir 45dk degerlendirmek gerekirdi. Kaldi ki Yasin fena da basmadi Alanya macinda en cok kosanlardandi. Feghouli ise daha tam isinamadi takima monte edilirken gereksiz 3 mac ayri kaldi. Su maca asiri konsantre ciktiysa bilemeyecegim ama hamle oyuncusu olabilirdi gayet. Bazen calisana formayi vermek lazim.
Sosyal ağlarda paylaş

Ya herkes sakatlandı Tudor'a sahaya cıkacagı net 11 kisi kaldı onu bile beceremedi. İlla bir ilginclik yapacak.

peki tudor sunu yaptıysa

muslera

maicon denayer serdar

mariano badou fernando rodriguez

feghouli belhanda

gomis

Ay lutfen bunu yapmıs olsun ya. mac sonu saydırmak icin sebebimiz olur
Sosyal ağlarda paylaş

çıkan oyuncu kitlesi bence 100% doğru. dizilişi bilemem, sahadaki oyuna göre söveriz. ama vodafone'da kontra kovalamak mantıklı. karezma linnes'i pert ederdi. yasin ne yaparsa yapsın feghouli'nin sol bacağı etmez. arada klas farkı olarak uçurum var. formu bu maçta görülür. kupa maçını kaale almıyorum. hoca bilerek kendisini zorlamamasını istemiştir zaten oynatacağını söyleyerek.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...