Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Battle for Azeroth Ana Konu

Darksun

Öne çıkan mesajlar

deadwoll said:

Giovanni said:

DarKRideR said:

full quest kasıyorum bir de. kurbağa kes, 10 sinek topla, 50 kere osur. legion'a karşı high priest savaşmış adamız ulan biz ayak işlerine geri dönüş ne sdafs

https://kotaku.com/battle-for-azeroth-blood-lust-fades-quickly-1828400681

Aynı meseleden bahsetmiş.

Böyle boş beleş review'lerden ve reviewer'lardan ben mi tiksiniyorum acaba sadece. Kotaku ve benzeri siteler cidden boş içerik üretiyor. MMO oynuyorsun arkadaş, single player story bir yere kadar. Adamlar ne yapsın 3k quest için storyline mı yazacaklar?

Sen önce pet'inin micro management'ini öğren AAAAKİKİKİKİ ya, tepem attı.

yazıcak milyarlarca dolar dönüyor sektörde.Legionda yazdılarda zaten yapılabiliomuş demekki.

Zaten oyunlardaki storly linedaki dengesizlik blizzardın yıllardır aldığı bir eleştiri yıllardır görmezden geliyorlar bu konuyu al şimdi az shara getirceklermiş legionda gelmesi gerekiodu zaten getirmedin bfada ne alaka bi argustan,kill jadendan power olarak > değil azshara ee niye bi sonraki expansionun bossu oluyor.
Sosyal ağlarda paylaş

kujo123 said:

yazıcak milyarlarca dolar dönüyor sektörde.Legionda yazdılarda zaten yapılabiliomuş demekki.

Zaten oyunlardaki storly linedaki dengesizlik blizzardın yıllardır aldığı bir eleştiri yıllardır görmezden geliyorlar bu konuyu al şimdi az shara getirceklermiş legionda gelmesi gerekiodu zaten getirmedin bfada ne alaka bi argustan,kill jadendan power olarak > değil azshara ee niye bi sonraki expansionun bossu oluyor.

Legion leveling olarak kötüydü bence baya wod ve bfa daha başarılı o açıdan(suramar hariç leveling olmasa da story zone). Ha ıvır zıvır topla şu kadar şunu kes görevlerini world quest olarak endgame grinda bırakıp levelingi senaryo ağırlıklı 6-7 saatlik bir şey yapsalar tercih ederim de o bfa'dan ziyade genel olarak wow'un hatta mmoların sorunu.

Gelen bossların gücü olayına da hiç girmemek lazım sonuçta Sargeras'ın köpekleri de Kil'jaeden'dan sonra geldi.
Sosyal ağlarda paylaş

tiLi said:

TSM kullanan var mı? her expte bi bakıyorum şuna yemin ediyorum özellikle karışık bi bok anlaşılmıycak şekilde yapıyolar ki premium alsın millet

ben kurulumuna baktım sadece, oto düştü her şey ya. gayet güzelde çalışıyor.

gerçi çalışıyordu diyeyim. şu aralar fiyat veriyor loota düşen iteme ah'ye gidip koyana kadar fiyatlar oynuyor kasjdf
Sosyal ağlarda paylaş

ahh şu vakit problemi olmasa güzel olcak. BFA oynatıyor ya. horde quest ve zoneları kusturmalı troll saksosu gibi olmasa daha iyi olacakmış :)

Warrior u kasıp ,maghar orc race change yaparım diyordum ama malum euro 7TL olunca 116 da bıraktım DK kasıyorum şu an. maghar açılınca sıfırdan warrior kasmayı deniycem. LEgion da 2 kere faction değiştirmeme ragmen yaptıklarımı düşününce wow da hiç. bir şey için geç kalmıyorsun. hele horde san zaten guildsiz bile takır takır yapılıyor bir çok şey.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...