Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Battle for Azeroth Ana Konu

Darksun

Öne çıkan mesajlar

paradoksalkedi said:

nasıl kasıyorsunuz abi o kadar ya. benim 6 karakterde toplam 115k var lol. hayır bir 100k kasayım da subı yenileyeyim dedim, herkes bfa'da bfa da yok satabileceğim pazar yok. fail.

aslında gold kasmanın tam zamanı ya.

3 yıldızlı mining technique zımbırtısı sağ olsun, tek storm silver deposit'ten 11 ore çıktı lol.
%15 ah payını bile düşsek, 1k lootlamış oldum yerden.
Sosyal ağlarda paylaş

k1nJo said:

paradoksalkedi said:

nasıl kasıyorsunuz abi o kadar ya. benim 6 karakterde toplam 115k var lol. hayır bir 100k kasayım da subı yenileyeyim dedim, herkes bfa'da bfa da yok satabileceğim pazar yok. fail.

aslında gold kasmanın tam zamanı ya.

3 yıldızlı mining technique zımbırtısı sağ olsun, tek storm silver deposit'ten 11 ore çıktı lol.
%15 ah payını bile düşsek, 1k lootlamış oldum yerden.

lich king'den beri oynamayan biri olarak döndüm de, bu mining teknik zımbırtısını nasıl geliştiriyoruz. bol bol storm silver buluyorum da 1-2 çıkıyor bana hep. hazır tanesi 100 altın ediyorken öğreneyim şunu. :D
Sosyal ağlarda paylaş

valla ben de en son bi catada oynadım bi de legion'da dh 110'ladım mesleklerden çok haberim yoktu.

professionın skilline göre mi yoksa karakterin levelına göre mi çıkıyor bilmiyorum da trainerlarda görevler çıkıyor işte. yapınca yıldız alıyosun daha efektif topluyosun o şekilde.
Sosyal ağlarda paylaş

anchor weed görevini yapamadım mesela, level yetmiyor bi dungeona girmek gerekiyordu yanlış hatırlamıyorsam.

bugün de 50k'ya yakın farm yapmış oldum. arada chat'i takip edin, her şeyi ah'a koymayın hemen. herbler ah'ta 40-50'ye giderken elemanın biri 65'ten alıyodu, bugün topladıklarımın yarısını ona cod'ladım temiz gold geldi ondan sdf.
Sosyal ağlarda paylaş

nazmir'i de dün gece bitirdim, baygınlık geldi.

bariz şekilde kul tiras'ı oyuna sokalım diye düşünüp, her iyi fikri orada kullandılar sanırım. daha görmedim gerçi ally tarafını da da horde tarafı harbi...

full quest kasıyorum bir de. kurbağa kes, 10 sinek topla, 50 kere osur. legion'a karşı high priest savaşmış adamız ulan biz ayak işlerine geri dönüş ne sdafs

arka plandaki hikaye kısmen güzel akıyor ama levelling aşırı sıkıcı olmuş horde tarafı. voldun da böyleyse ally geçebilirim zaten ench - tailor bu karakter para getirmiyor biraz herb kasarım diğer tarafta asdf
Sosyal ağlarda paylaş

Giovanni said:

DarKRideR said:

full quest kasıyorum bir de. kurbağa kes, 10 sinek topla, 50 kere osur. legion'a karşı high priest savaşmış adamız ulan biz ayak işlerine geri dönüş ne sdafs

https://kotaku.com/battle-for-azeroth-blood-lust-fades-quickly-1828400681

Aynı meseleden bahsetmiş.

Böyle boş beleş review'lerden ve reviewer'lardan ben mi tiksiniyorum acaba sadece. Kotaku ve benzeri siteler cidden boş içerik üretiyor. MMO oynuyorsun arkadaş, single player story bir yere kadar. Adamlar ne yapsın 3k quest için storyline mı yazacaklar?

Sen önce pet'inin micro management'ini öğren AAAAKİKİKİKİ ya, tepem attı.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...