Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

WoW Classic Ana Konu

Darksun

Öne çıkan mesajlar

büyük dram olmuş ya. böylesi 15 sene önce yaşanmadı adasf.

GM, guild karışsın diye alt karakterler ile girip üyeleri birbirine sokmaya çalıştım olmadı, arada kendiniz guild kurun dedim şaka sandınız.. sonunda yapılacak tek hamle buydu diyerek sabahın bir köründe kafasına göre adam kicklemiş ahaha.

Sosyal ağlarda paylaş

Phase 2 12 Kasım bu arada, yazıldı mı göremedim.

Benim dün itibarıyla bütün Bis itemlar tamamlandı, Charger'ı da geçen hafta aldıydım epic mount derdi de kalmadı. 3 tane epic var şu an üstümde, chest - 2 handed - gauntlet. Crusader bastırmam lazım ama silaha, akşam Strat'ta Righteous Orb farmlicam. Silahı sanırım uzun süre değiştirmeme gerek kalmayacak, 10 DKP'ye 3 hafta önceki raidde Obisidian Edged Blade aldım sdf.

Hit chance hard cap'i geçmiş vaziyette, onunla bir oynamam lazım ama. Paladin adamız item'ların çoğu leather ve mail, o da bir ilginç tabi. Hayvan gibi single target damage var ama, crit chance 23 falan şu an enchant'sız. Vengeance + SoC procları ile analarını laciverte boyuyorum herkesin. PvP item kasmak lazım şimdi. 

Sosyal ağlarda paylaş

4 saat önce, ahmedinejad dedi ki:

oo bizim çağrıkurt da bu guilddeymiş. 

Hah paticik forumuna uğrayayım dedim evet bu olay doğrudur maalesef. Bu guildde holy priest olarak oynuyorum. Oynuyordum diyeyim mi bilmiyorum çünkü her an kick yiyebilirmişim gibi his yaşıyorum ? Normalde tarafsız olup herkesle iletişimimi pozitif yönde tutmaya çalışıyorum ama gün boyunca olup bitenleri şaşırarak izledim. Aslında guild geneli olarak herkes iyi durumdaydı. 2. Raid kurulsa bile hiç kimse gruplaşmayı ya da adam toplayıp yeni guild açmayı bile düşünmüyordu. Kick olayı çok üzücü. Her şeye rağmen yine canlanır devam eder bu guild. Bu arada Ayasofya başlıkları okudum bu arada fena laf sokmuşsunuz :S Eleştiriye açığım tabi ki başarılar dile geç o kadar derdim :D Neyse zamanla düzelir her şey ?

Cagrikurt tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

12 saat önce, tinu dedi ki:

valla çok güzel drama olmuş... donanımhaber de akıyor konu.

adam mt dahil bir ton adamı atmış durup dururken, guild chatte konuşma falan yasaktı yazan var:) nasıl bir ortam vardı orda valla merak ettim.

Akiyor demişsiniz bi heyecan girdim 2 post vardi topu topu, durduk yere donanimhabere soktunuz >.<

Sosyal ağlarda paylaş

nası iki post ya şu an mısır patlattım okuyorum yazılanları.. gm olan arkadaş kutadhan han hazretleri an itibariyle döktürmüş. neden attığını açıklasaymış iyimiş ya şimdi ben merak ettim.. gizemli bir durum var neden yaptığını açıklayamıyormuş.

tinu tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...