Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Steam Halloween / Autumn / Winter Sale 2017

-Deno-

Öne çıkan mesajlar

applev0dka said:

3500 oyunu var 1 tane oynuyor onu da beceremiyor.

tam bir dram hikayesi değil de nedir ? sdsfsa

hadi ya bunu bilmiyordum. bu kadar oyunu neden aldığını açıklıyor o zaman. ''hepinizi alıcam hepinizi, hepiniz benim olucaksınız, oynucam en iyi ben bitiricem sizi'' diye steamin başın geçiyordur kesin. asdf
Sosyal ağlarda paylaş

axedice said:

Cash bundle ne ya? Ben bu oyunu o yüzden mi almamıştım acaba? Ingame currencyi DLC ile satıyor diye? Bak unuttum kaç yıl geçmiş

gta online ile bundle li geliyor oyun, onada surekli dlc cikiyor.

-ceo olabiliceksin yeni update ile, sirket acip alim (hirgizlik) satim yapican ama once ofis icin 1 milyon dolar fisekle, birsurude 3-4 milyon dolarlik oyuncak koyduk fakirler olsun

-yepyeni update koyduk bunker alabilicen artik amaaa 2 milyon dolar lazim, gunrunning missionlari koyduk mobil operasyon merkezi var anti air turretli vs amaa tahmin ettin tabi 1.5m araca + bilmemkac milyon upgradelere lazim

-neee siradan missionlar 10-15k arasi veriyor, 40-50k verenler haritada pvp yemi aciyor dedin? bak yeni upgrade ile yeni bir is imkani ekliycez o mission basi 25-30 vericek amaaa 3 milyon dolarini aliriz yatirim sonucta. ha unutma bide bu yatirimlarda personalin calisiyor oyunda oynadigin her saat maintanence parasida odiyceksin sekretere filan

dlc icerigini gectim hicbirbok yapamiyormusun? heist icin helikopter mi istiyor butun guruplar ve sende parami yok? shark cash kart satalim 200tl ye 12milyon dolar :D :D :D

MP den uzak durucaksan single icin deger fiyat, cash bundle li paketi alma yeter
Sosyal ağlarda paylaş

ha bide mp oynamak icin ps4 de indirimden yeniden aldim oyunu cunki pc de hackerlardan oynanmiyor, gokten paralar yagiyor, millet teleport ediyor vs pc online asiri les

ps4 de iyi cunki konsolun MTU ayarini bozup solo olarak lobiye girebiliyorsun :P doya doya multi icerigi oynayip grieferlara, hackerlara, 12 yasinda bebelere, ruslara bulasmadan oynamak cok iyi asdfafds
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...