Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Süper Lig 9. Hafta: Beşiktaş - Başakşehir | 23 Ekim Pazartesi - 20.00

Llama

Öne çıkan mesajlar

zaaa

neyse ben rahatım. ne zamandır söylüyorum bu takımın başına neler geleceğini.

konuşmaları falan da boşmuş. zaten şenol'dan bir bok beklemiyordum da oyuncular hep bir ağızdan kasacağız ligde artık falan dediler diye güvenmiştim. yine rezalet, yine boktan performans.

ve her seferinde adamcılık yapıp bunları inatla oynatan köylü şenor.

haftaya cezalı olmasa şu caner yine 11 olacaktı mesela. negredo yine 11 olmayacaktı.

ve net şekilde seneye burada olmayacağını kendi de bildiği ve planını yaptığı için talisca'nın ligi umursamadığı o kadar belli ki, inatla onu dakikalarca tutup bir şey beklemesi falan...

rezalet cidden rezalet.

allah mario gomez ve tamer tuna'dan razı olsun 2 şampiyonluk gösterdiler 3 senede. daha büyük şans yokmuş bjk için bu ikisinden başka.
Sosyal ağlarda paylaş

hakemlik de bir şey yoktu, maç boyu iyiydi. son 10 dakikada bjk'lilere gösterdiği kartlar rezaletti, özellikle oğuzhan ve cenk'e birlikte gösterdiği direkt karaktersizlikti ama mete klasik standartlarında iyi bir bjk maçı yönetti. hatta caner'e kırmızısını vermedi. oğuzhan ve cenk'e kadar ufak sebepten kart verdiysen caner arkandan bağıra bağıra sövdü, ver kırmızı. keşke verseydi.

bjk'nin düştüğü durumun hakemle zerre alakası yok.
Sosyal ağlarda paylaş

sdfs ne hakemi allasen ya. Bir de haksizmis da filan. Hakemlik tek pozisyon yoktu macta. Itirazdan verdi 2-3 sariyi zaten. Kaleyi bulan dogru durust sutunuz yok, Basaksehir'in pozisyonlari daha ciddi, toplam 5 sutu kaleyi bulmus, Besiktas'in 2 tane. Maci hakedecek bir top oynamadi Besiktas.

Hayir ne oluyor, su maca bile hakem diye laf ediyorsan yarin obur gun ciddi hata oldugunda yine aglama dalga malzemesi oluyor hatadan bagimsiz.

Hakemin tartisilacagi mac var mesela dunku mac. Ama bu mac degil.
Sosyal ağlarda paylaş

Şenol Güneş'e niye bu kadar doldunuz yahu, 2 senedir takımı şampiyon yapıyor adam. Geçen sene taş gibi futbol oynatıyordu. Bu sene ligde kötü gidiyor ama daha 3 gün önce CL'de 3/3 yaptığından dem vuruyordunuz, hatta rakipler güçsüz diyenlere demediğinizi bırakmıyordunuz. Daha ne yapsın adam? Sezon başında milli takım teklifinde "çomak sokmaya kalkıyorlar Şenol'u vermeyiz" diye sayısız isyan ettiniz (ki haklıydınız). Ligde 2 sezon iyi gittikten sonra üçüncüde biraz tekledi diye bir anda hepiniz ne çabuk döndünüz adama? Hayır bi de Şampiyonlar Ligi'ne başka teknik direktörle mi çıkıyor BJK, yardımcı antrenör mü diziyor takımı? Komple kötü gitse yine anlayacam orası görülmemiş şekilde iyi giderken bile kurtaramıyor adamı.
Sosyal ağlarda paylaş

Ha bu arada hala Besiktas en tehlikeli takim, su macta bile berabere kalabildi. Ben hep diyorum da uyuyor su an Besiktas takimi ligde, bilerek veya bilmeyerek. Uyandirana kadar puan kayiplari isimize gelir tabii ki - bizim balon patlayana kadar :)

Su futbolla berabere bile kalmamasi lazimdi aslinda. Ama solid takim iste bir sekil.
Sosyal ağlarda paylaş

şenolluk bişey yok ya. adamın istediği oyuncuları taraftar istemiyor diye almadı yönetim. onun yerine negredoyu az tenzih ediyorum saçma sapan adamlar aldık. şlde de zaten geçen seneki kadro başarıyı yakaladı. oyuncular bazında bok atmak istersem de sadece ligi 2.plana atmışlar diyebilirim.
Sosyal ağlarda paylaş

Rewendor said:

ŞL'deki performansı kimse eleştiremez, ama orada çok farklı değişkenler var. Talisca gibi mesela.

Ligde puan alamadığında bir daha ŞL'ye gidemiyorsun. Şuan halen GS'nin şampiyonluktaki en büyük rakibi BJK olarak görülüyorsa ve sen de planını GS'ye göre yapıyorsan ki ŞG plan yapabilecek kapasitede bi adam değil, GS bu kadar iyi giderken ligde olabildiğince puan toplaman gerektiğinin farkına varabilmen gerek.

O gerçeklikten koptuğu için ŞG kötü bir teknik direktör. İçinde bulunduğu durumu analiz edemeyen ve adamcılık yapmak için hakkı olana forma vermeyen, kötü olanı hiçbir şekilde takımdan kesmeyen bir köylü.

BJK'de seviye arttıkça o sırıtmaya başladı. Ben bunu yeni de demiyorum, yeni de bilenmedim kaç aydır söylüyorum kimse iplemiyordu.

BJK'nin daha iyi günleri bunlar. Daha çok puan kaybı gelecek.

Ben hep diyordum BJK'nin kadro kalitesi belirli bir puan toplar, GS elbet düşecek ve orada yetişir belki şampiyon olabiliriz şansa diye de ihtimal bile yok artık şampiyonluk için.

Ben en son Bilic'in 2. sezonunda bu kadar net iddia ediyordum. Yine ediyorum. Haksız da çıkmayacağım göreceksiniz. İkinci bitirebilse bu takım ligi mucize benim gözümde.

Olursak GS falan zaten kepenk kapatsın gitsin, bu sene BJK'ye şampiyonluk verirse bi takım spor dünyasında var olmayı hak etmiyor demektir.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...