Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Şampiyonlar Ligi 3. Hafta | Monaco - Beşiktaş | 17 Ekim Salı - 21.45

Llama

Öne çıkan mesajlar

applev0dka said:

Rewendor said:

Beşiktaş için kritik bir diğer maçta Liverpool 40. dk'da Maribor önünde 4-0 önde.

Survayvir reklama girmiş belli ki

Valla bana benzetme olarak dediysen bir 7-8 senedir falan televizyonu PS dışında açmıyorum. Bi de Netflix diyecem ama onu da PS'ten ya da bilgisayardan izliyorum zaten :) En son Leyla ile Mecnun'da açtıydım, onda da 3. 4. bölümden sonra internetten izlemeye döndüm zaten. Maribor için dediysen hala "survive" edecek bir yarıları var.
Sosyal ağlarda paylaş

Rewendor said:

applev0dka said:

Rewendor said:

Beşiktaş için kritik bir diğer maçta Liverpool 40. dk'da Maribor önünde 4-0 önde.

Survayvir reklama girmiş belli ki

Valla bana benzetme olarak dediysen bir 7-8 senedir falan televizyonu PS dışında açmıyorum. Bi de Netflix diyecem ama onu da PS'ten ya da bilgisayardan izliyorum zaten :) En son Leyla ile Mecnun'da açtıydım, onda da 3. 4. bölümden sonra internetten izlemeye döndüm zaten. Maribor için dediysen hala "survive" edecek bir yarıları var.

Kazı bu kadar hizli cevirirsen yanmaz ama pişmez de.. take it easy
Sosyal ağlarda paylaş

Quaresma skoru takan adam değil, derdi estetik. İşte falsolu top atabildi mi, 90'a çakabildi mi, hareketleri dışarıdan nasıl gözüküyor onun derdinde, hep öyle oldu. Şenol Güneş ne zaman ki kaçırdıklarından saç baş yolma safhasını geçip "al sen bu topla orta yap, şut çekme, düzgün çekmeyip artislik yapacam diye golden ediyosun onun yerine aç ortayı biri illa tamamlar bi tanesini" dedi, o zamandan beri skora çok daha pozitif katkısı var adamın. Şimdi adam ters falsosunu orta açarken veriyor mutlu, takım gol atıyor diğerleri mutlu, win win oldu.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...