Jump to content

Merhaba patiler. Yeni sisteme hosgeldiniz. Hemen BURAYI okuyun.

Flam

Vega - Delinin Yıldızı

Öne çıkan mesajlar

Şuradaki bu sabahların bir anlamı olmalı'yı halen ek$ide filan başlıkta görünce inceden içlenen bir nesiliz malumunuz.

Yeni albümleri çıktı. Gizli gizli dinleyin, herkese Leonard Cohen, Goran Bregovic, Zbigniew Preisner dinliyorum dersiniz yine.

https://open.spotify.com/album/0iPO7kqogzch15zTsmJFId

halen sipotifisi olmayan varsa da:

https://www.youtube.com/watch?v=_jGLXmmOdpg

burada albüme adını veren parça var.

Bunların her şarkılarında beni en etkileyen şey (çok kişiyi de sanırım bu huyları etkilemiştir) böyle durduk yere eni konu ağır konuşması, gerçeği surata vurması, ayrılığı kaybetmeyi çotarank diye hatırlatması filan oluyordu. Malumunuz böyle bir huyları var. Burada da yapmış aynısını: "Bir aşk acısı koynumda Bir sevgilim vardı Kolları şimdi kimin boynunda?"

Güzel olmuş, eski albümler kadar beğenmedim ama yıllar içinde böyle aşka meşke duyarsızlaşmama bağlıyorum bunu, benim hep favorim "hafif müzik" albümü olacak.

Bu albümde "Dünyacım" da beğendiklerim arasında. Bakın, edin.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
dun eksideki hypei gorup dinlemistim, klasik depresifligi ustunde bir vega albumu olmus, ama 12 yil sonra ciddi ciddi album cikarmalari sevindirdi. simdilik 4 tane favorim var, digerlerimi de ankaraya giderken dinlerim.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
Dun dinledim ben de, vega'yi cok severim. Ama bu albumune nedense cok isinamadim, bir iki tane guzel sarki var gibi, dinledikce daha da hosa gidecek. Birkac tanesini de hizli gectim cok baydi muzigi (komsu isiklar galiba).

Belki de ben eski tadi alamamisimdir bilmiyorum, insan degisiyor haliyle.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
ne vegası abi ya
ergenken dinledik bitti
açtım biraz şimdi daral geldi valla
dinlencek gibi değil

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
delinin yıldızı güzel ya. direkt 2000'lerin başına götürüyor insanı. son dönemde dinlediğim en nostaljik şarkı.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
Geçenlerde babylonda konseri vardı fizy canlı yayınladı işi gücü bıraktım oturdum izledim , müthiş keyif aldım.
deniz iyice şişmanlamış kanter içinde kaldı ,
ama hakkınıda verdi.
Vega nın yeri gerçekten ayrı.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum eklemek için lütfen giriş yapın

Giriş yaptıktan sonra yorum ekleyebilirsiniz

Hemen giriş yap

• Yeni Oluştur...