Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Yatak üstüne visco ped

Lopeth

Öne çıkan mesajlar

yumuşar o zaman, içine gömülürsün pedin. güzel bir his ama fazlası uzun sürede bana yaramıyor. tercihim ilk yatışta o yumuşaklık, gömülme, bulut hissi olsun ama sonrasında ve uzun süre yatıldığında da düz bir yerde yattığımı fark ediyim, yatak/yaylar vs işlevini yapsın.

yataktan daha dayanıksızdır ama yatağın da ömrünü arttırmış olursun. yatağı 10 senede değil 15-20 yılda değiştirsin ama bunu 3-5 yılda bir değiştirmen gerekebilir.

terletmez diye kocaman ve başta yazmasının sebebi bu tür pedlerde terletme sorunu olması, bunda ne kadar çözmüşlerdir bir fikrim yok

yatakların üzerinde farklı hatlar, girintiler çıkıntılar olur. amacı hava ve kan dolaşımı ile alakalı. bu pedlerde o olmayabiliyor

senin koyduğun direk sünger üzerine ince bi kılıf geçirmişler gibi duruyor. https://yatsan.com/visco-yatak-pedi_80673 bunun gibi daha düzgün bir şey al alcaksan
Sosyal ağlarda paylaş

abi 40 cesit viskoda yattim hala tempur gibisini gormedim. visko sever icin vazgecilmez.

ama is yaptigimiz bi elemanin hic kullanilmamis yatagini almistim kendime, yatas 5 star mi ne. hayatimda yattigim en rahat yatakti. tempur cok guzel ok ama yine de traditional in krali olsa hayir demem
Sosyal ağlarda paylaş

• 5 yıl sonra ...

Tempur tempur diye diye aldik sonunda. Kayinpeder yataga araba parasi vermissiniz yihyih diye dalga gecti ama gece uyku uyuyamiyorduk adam gibi. Sabah da robot gibi kalkmaktan bikmistim acikcasi.

Yatsan magazasinda King Koil ve Sertaya da yattik. Sertayi direk begenmedik, King Koil’in bir modeliyle tempurun aldigimiz firm modeli rahatlik acisindan cok benzerdi ama Tempur bir tik daha iyi geldi, yan yatiyorum ve omzum agridi King Koil’de.

Yalniz adamlarin degisim politikasi bok gibiymis 30 gun deneme suresi var, degisirsen %15 kesiyorlar. Umarim begeniriz de degisirken kesinti bi yanimiza girmez shdjf

Sosyal ağlarda paylaş

deadwoll, 10.03.2023 13:57 tarihinde dedi ki:

Tempur tempur diye diye aldik sonunda. Kayinpeder yataga araba parasi vermissiniz yihyih diye dalga gecti ama gece uyku uyuyamiyorduk adam gibi. Sabah da robot gibi kalkmaktan bikmistim acikcasi.

Yatsan magazasinda King Koil ve Sertaya da yattik. Sertayi direk begenmedik, King Koil’in bir modeliyle tempurun aldigimiz firm modeli rahatlik acisindan cok benzerdi ama Tempur bir tik daha iyi geldi, yan yatiyorum ve omzum agridi King Koil’de.

Yalniz adamlarin degisim politikasi bok gibiymis 30 gun deneme suresi var, degisirsen %15 kesiyorlar. Umarim begeniriz de degisirken kesinti bi yanimiza girmez shdjf

abi öyle genellemişsinki  . Bir ton yatak var markanın altında  King Koil in hangi yatagına baktın ?  Şu yatak masterrace

https://www.yatsan.com/king-koil-westlake-yatak_81590

Sosyal ağlarda paylaş

Abi tam olarak onu denedik sanirim. Yani tempuru almayaydik bunu alabilirdik de esimde de bende de bayagi bir eklem, bel vs. agrisi var. King Koil’e yatip yan donunce bir sure sonra omzuma baski yapmaya basladi (sabahlari omuz agrisiyla uyaniyorum yillardir). Ama belimi falan doldurdu mesela o yatak, normalde bir yatakta ilk rahatsiz eden sey sirt ustu yattiktan 5dk sonra belimin agrimasidir, o olmadi.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...