Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

şunu bilseydim daha iyi olurdu

roket adam

Öne çıkan mesajlar

dana22 said:

hayat sana hala guzel yakisikli kardesim..3 5 aya kadar alaman kizlari pek guzelmis hosmus selfileri postarken gorucez seni..

olm bilmem kac saat suren operasyonlar,gece nobetleri cikisinda gunduz mesaileri,icap nobetleri -kucuk yerlerde hastaneden hic cikamamak-butun askeri mulki erkanin hatta partili mahalle muhtarinin bile seni kendi kolesi zannetmesi, esinin colugunun cocugunun seni hastalarindan az gorebilmesi,herkesin seni zengin sanip 3 liralik mali 13 liraya kosmeye calismasi,seninle konusan insanlarin cogunda bilincaltinda yatan senin yerinde ben olaydim var ya takintisi,100k tane iyi ettigin hastanin yaninda komplikasyon gelismis 1 hastanin omru hayatin boyunca agirligini hissetmek durup durup aklina gelmesi,toplumun sana her zaman sen bilirsin girisiyle yaklasmasi ve kaynanasiyla olan kavgasindan baslayip kicinda cikan cibana kadar ayakustu anlatmaya calisip hadi beni resetleyelim de butun dertlerim sona ersin beklentisi icinde olmasi-yo valla bilmedigimiz o kadar cok sey var ki hatta ve hatta bilmek zorunda olmadigimiz cogu zaman da bilmek istemedigimiz bana ne abim senin kicindaki cibandan-
ozel hayatin olmamasi ve toplumun da bunu hakki olarak gormesi.tuvalette 5 dakika kalsan hemen neredesin bekliyoruz diye soze baslamalari..omru hayatin boyunca yasamak istemeyecegin yerlerde yasamak..cocuklarinin alakasiz illerde dogmus olmasi-ozellikle askeri dr larda vs cok gorulurdu- her sinifi farkli bir ilde okumasi.olmayan tesislerde olmayan aletlerle olmayan teknik ekiple senden board standartlarini uygulamani beklemeleri..gidiyor ya daha..

ha ozel calisip hasta basi 10 20k filan alip gunde 3 4 hasta ile ilgilenenler de var ama onlarin da nesli tukendi tukeniyor..

uzun yazmışsın, güzel de yazmışsın
akraba çok var benim doktor, dediklerini yalanlıyamam hiçbir şekilde ama
o kadar parayı kazanınca hepsi unutuluyordur bence.
hayatımda kazanamayacağım paraları kazanıyor doktorlar, ki benim mesleğinde ücretleri fena değildir.
Sosyal ağlarda paylaş

üniversitedeki kız arkadaşımla evlenirdim, gerçi o zaman da keşke evlenmeseydim derdim büyük ihtimal asdfg, şu an hızlı olmak da tat vermiyor zira.

o dönemde aklıma gelen fikirleri hemen kullanıma alırdım, yeterdi zaten hayatımı kurtarmama. o sıralar çok üşengeçtim malumunuz.

20'li yaşlar üşengeç olunacak yaşlar değil.
Sosyal ağlarda paylaş

kendini seveceksin, kendine saygı göstereceksin. 32 yaşında bunu anladım.

insanın kendinden nefret etmesi sürekli geçmişini eleştirip kendini suçlaması dünyanın en anlamsız şeyiymiş. asla kazanamadığın bir savaş haklı çıkamadığın tartışma.
kendine yüklendikçe daha mutsuz ve daha özgüvensiz oluyorsun.
Sosyal ağlarda paylaş

lisede defterim bile yoktu A4'e yazip cope atardim cikista ama simdiki aklim olsa daha bile az zaman harcardim, gitmezdim falan, resmen hapishane

genclerin suc islemesini ve kendini/birbirini oldurmesini, ayni anda zaman bulup dusunmesini engelleyen, damarlarina milliyetcilik asilanan bir hapishane

cocugum olursa valla gondermem, ben turkiye 17.si oldum ogretim bir boka yaramiyor universite dahil. salsa hocasi olsun daha iyi yasar hayati, avrupa'da tabii
Sosyal ağlarda paylaş

sardalya said:

lisede defterim bile yoktu A4'e yazip cope atardim cikista ama simdiki aklim olsa daha bile az zaman harcardim, gitmezdim falan, resmen hapishane

Sen Rocky gibi bir şeymişsin. Hayvan etlerini yumruklayarak sünya birincisi olma hikayesi. Film çekesim geldi.
Sosyal ağlarda paylaş

Ben 20 li yaşlarda olsaydım. Yurt dışında yaşamaya çalışırdım 1-2 ay bile olsa. Büyük şehirlerde ( İstanbul, İzmir, Ankara, Antalya ) yaşamaya çalışırdım 3-5 sene bile olsa. Küçük ve minicik şehirlerde yaşayıp küçük ve minik zihinlerle muhatap olmak çok büyük şanssızlık benim için. Sürekli din pompalana pompalana sıkıldım. Nasıl ateist olabilmişim ben bile hayret ediyorum. Kendimi uzak tuttum biraz ama bayramlarda seyranlarda 3-4 günlüğüne bile gittiğimde sürekli dinlerden konuşulması baydı beni. Keşke benimde din konusuna takmayan anne- baba- çevrem olsa.

Bitcoin olayıda var tabi
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...