Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

şunu bilseydim daha iyi olurdu

roket adam

Öne çıkan mesajlar

Önemli tanınan birisi olmak gibi bir niyetin varsa ilk yapman gerekenler, öyle bir niyetin yoksa bile faydalıdır ama kasmaya değer mi o kadar bilemem.

Önemli biri oldun ün'lendin diyelim yada daha basitinden bulunduğun ortamda parladın sana ilk yapacakları şey pestilini çıkarıp seni delik deşik etmek olacak, bunları neyle yapacaklar sana ait fotolarla yazılarla olaylarla ve zamanında arkadaşlık yaptığın insanlarla, bunları ne kadar iyi kontrol edersen o kadar başarılı olursun.

Ne yapman gerekiyor, yakınlık kurduğun insanları arkadaşlarını çok iyi seçeceksin gerekirse yalnız kalacaksın yanlış kişiler seni en dibe çekecektir.

Sağlam akıllı bir arkadaş grubun olursa bu sana çok büyük artıdır, her türlü haltı yersin kurtlarını dökersin ama kesinlikle dışarı sızmaz tabi her zaman birinin yamuk yapma olasılığı vardır, tek takılmak kesin çözümdür biraz deli işidir...

Kısaca başlangıç için yapman gerekenler bunlar duruma olaylara gidişata göre bir sürü teferruatı var tabi.
Sosyal ağlarda paylaş

Tanrilar seni korumus dostum. Yoksa evli ve cocuklu olabilirdin.

Muhtemelen cocugun 50k lik okul ucretini nasil odiyecegini dusunuyor olacaktin. Cunku ev kredisi yuzunden para kalmiyor.
Bir de pazar evde oturayim bisiklet seyredeyim diye plan yapicaktin kafanda ama sonra kayinvaldene yemege gitmek zorunda oldugunu hatirlayacaktin. Yemekten once de avm ye gidilcek tabi
Sosyal ağlarda paylaş

senko said:

Muhtemelen cocugun 50k lik okul ucretini nasil odiyecegini dusunuyor olacaktin. Cunku ev kredisi yuzunden para kalmiyor.
Bir de pazar evde oturayim bisiklet seyredeyim diye plan yapicaktin kafanda ama sonra kayinvaldene yemege gitmek zorunda oldugunu hatirlayacaktin. Yemekten once de avm ye gidilcek tabi

belki her şey daha güzel olurdu abi
Sosyal ağlarda paylaş

senko said:

şu direkt bizim akraba xx abinin hayatı ki yaşantı olarak onun 20 sene falan gerisinden aynı şekilde ilerliyorum. tek fark, benim bu hayli sıkıcı döngüye girebilmem için uygun eş bulmam gerek şu aşamada. bulamazsam ayrı sıkıntı bulursam nihai son belli. daralıyorum
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...