Jump to content

Merhaba patiler. Yeni sisteme hosgeldiniz. Hemen BURAYI okuyun.

Vicissitude

İdris usta resmi başlığı

Öne çıkan mesajlar

idris ustadan cok faruk usta muthis ya
boyle tam bizden biri faruk usta
saatlerce konussa bikmadan dinlersin :)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
Sizin asgari ücretiniz benim aylık kahve param diyerek trdeki çomarları felaket çıldırtıyor sdfds
2-3 yıl önce falan izliyodum bu adamı, daha o zamanlar 150-200 takipçisi vardı şimdi 46k olmuş. Adam azimli ya.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
eskiden ben de izlerdim de geçne seneden beri bıraktım. o da bi ara bırakmıştı zaten sadfdsa

bi yerden sonra bayıyor. ama ilk izleyenler için özellikle eski bölümleri harbi 10 numara beş yıldız asdfasd

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
utuculuk yaptigi zamnlari anlattigi bir video var, bildigin solo performans sergiliyor adam inanilmaz bir yetenek

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
µh said:

utuculuk yaptigi zamnlari anlattigi bir video var, bildigin solo performans sergiliyor adam inanilmaz bir yetenek

Su ilk geldiginde yaptıklarını anlattigi bor video var.
45-50 dak olmasi lazim ama izleyeni oyle bir kitliyor ki, goz kirpmadan dinliyorsun adami. Muthis bi hitabet yetenegi var adamda

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
TRdeki okulların diploma denkliğinin ABD'de bi halta yaramadığını anlattığı bi video vardı. 1 saat 30dk otur izle kitlenirsin, sıkılmazsın. Ama hangi bölümdü unuttum bak.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
senko said:

µh said:

Su ilk geldiginde yaptıklarını anlattigi bor video var.
45-50 dak olmasi lazim ama izleyeni oyle bir kitliyor ki, goz kirpmadan dinliyorsun adami. Muthis bi hitabet yetenegi var adamda

şu sanırım

https://www.youtube.com/watch?v=HIBx6ypNoVk&t=01s

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum eklemek için lütfen giriş yapın

Giriş yaptıktan sonra yorum ekleyebilirsiniz

Hemen giriş yap

• Yeni Oluştur...