Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

dolandırıcılar evi aramış

Bone

Öne çıkan mesajlar

telefonu açınca "şu karakoldan arıyoruz" diyerek isim soruyorlar. isim verdiğinde de adresine kadar tüm kimlik bilgilerini söylüyorlar.
itiraz edince "isterseniz 155'i arayıp bilgi alabilirsiniz" diyorlar.
aynı telefondan arayınca alakasız bir tip çıkıyor.
cep telefonundan aradığınızda ancak düzgün 155'e ulaşabiliyorsunuz.

bu arada "this is the current year, hala dolandırıcıya kanan varsa salaktır" tribi atacak varsa söyleyeyim, yok dolandırılmadık merak etmesin.

ancak sinir bozucu olan şey şu, akademisyenleri yaka paça tutuklayabilen, insanları üstünde "hero" yazılı tşört var diye gözaltına alabilen polisler, bu tip düzenekli dolandırıcılara karşı herhangi bir yaptırımda bulunmuyor olması.

adamlarda ev adresimiz var. yarın öbürgün eve girmeye kalksalar, kendimi savunup öldürsem bunları, polisler anında damlayıp "cinayetten" beni tutuklarlar eminim. hırsızlık vs olaylarında polisi arayan patilerin yaşadıklarından biliyoruz, polislerin ne kadar tepkisiz olabildiği...
Sosyal ağlarda paylaş

hirsizlikta filan tutuklamiyorlar ki artik..anca ana avrat partili birine soveceksin ki sana iceride yer acilsin..

bu arada dun du sanirim internnetten okudum..my dad is my hero yazili tshirt giycen kucuk cocugu ve annesini de tutuklamislar..

bu da suc aleti..sundan 3 5 tane elinin altindan bulunduracaksin..hirsiz mi dolandirici mi artik kime denk gelirsen bulusup tamam kardes sen sunu giy diyip giydirdigin an suc ustu yaptiracaksin..onlar dusunsun sonrasini..

Sosyal ağlarda paylaş

benide sürekli +1 den arıyorlar ama işin gerçeği artık o amerika ön kodunu nasıl alıyorlar bilemyiyorum. Akbank tan arıyoruz şu hesabınıza ait bilmem ne kadar yıllık ücretlerinizi geri ödüyoruz diye. Ama tabiki yalan, sizi şimdi şifre alalnına yönlendiriyoruz tc kimliğinizi ve şifrenizi tuşlayarak işlemi tamamlayabilrsiniz gibi birşey oluyor. tabki tuşlamadan kapatıyorum ardından hemen tekrar arıyorlar.
Sosyal ağlarda paylaş

hic denedin mi bilmiyorum da adina acilmis dava var mi diye tek tek bakman gerekiyor..blabla diye yazcaktim simdi kontrol etmek icin baglanayim dedim..tek tusa indirgemisler..

eskiden once ili seciyordun sonra mahkemeyi seciyordum bilmem ne ..bir ilde bilmem kac mahkeme vs vs hepsini tek tek dolasman gerekiyordu..simdi hakkinda dava vardi diye tikladiginda e devletten cat diye icra geliyor..(:P)
Sosyal ağlarda paylaş

BonePART said:

abi önerim
her ay düzenli olarak e-devletten

adınıza açılmış dava varmı
adınıza açılmış telefon hattı var mı
adınıza vergi borcu var mı
ehliyete kesilmiş ceza var mı
aracınıza kesilmiş ceza var mı bakmak

3 dakka sürüyor
hatta işverene güvenmiyorsan bide sskna bak cillops

ispark borcunu da sorgulayalım mı? ordan saçma sapan borç çıkıyor millete, bende de gözüküyor geçmiş yıllardan. bağlayıcı mıdır?
Sosyal ağlarda paylaş

xaty said:

BonePART said:

abi önerim
her ay düzenli olarak e-devletten

adınıza açılmış dava varmı
adınıza açılmış telefon hattı var mı
adınıza vergi borcu var mı
ehliyete kesilmiş ceza var mı
aracınıza kesilmiş ceza var mı bakmak

3 dakka sürüyor
hatta işverene güvenmiyorsan bide sskna bak cillops

ispark borcunu da sorgulayalım mı? ordan saçma sapan borç çıkıyor millete, bende de gözüküyor geçmiş yıllardan. bağlayıcı mıdır?

ispark borcunu ödemeyebilirsin,benim önceki araçta baya vardı borç,ödemedim sattım bi problem olmadı
Sosyal ağlarda paylaş

valla ispark çok saçma bir konu
il ve ilçe belediyelerinin park borçları hiç bir yerde çıkmıyor
arabayı satıyorsun orda da cıkmıyor dogal olarak odeme zorunlulugu gormuyor kimse
50 tl için icraya gelirler mi ayrı bir konu

http://www.internethaber.com/arabasi-olanlar-okusun-223352h.htm

faizde işletmiyolarsa odemeyin bence nolcek
Sosyal ağlarda paylaş

mm valla fethiye de ole basima gelmisti..oralarda park yerleri de kol boyu ben diktim oldu diye belediye her yere dikmis bu seyyar parkcilardan..

1 ode 2 ode gina geldi dedim parkciya kardes odemezsem ne olur..birsey olmaz da ilk seferinde affederiz ikincisinde silecekleri kopartip kaportaya koyariz ..tamam dedim ne kadar borcumuz..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...