Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Göztepe çifte havuzlarda satılık dükkan

akirafes

Öne çıkan mesajlar

sardalya said:

Aiko said:

dün meraktan göztepe istasyon caddesinde yeni bi bina için girdim fiyat sordum. 15. kat deniz manzaralı 150 m2'lik daireye 1.550.000 tl fiyat çekti adam.

Oha ne kadar ucuz, eski bina herhalde? Alcan bi de kentsel donusumuyle ugrascan ki bu kadar yuksek binadan rant da cikmaz kimseye

yeni bina hocam yazmışım zaten. daha kimse oturmuyo naylonları üzerinde binanın.
Sosyal ağlarda paylaş

Quo-Vadis said:

Bizim paticik harbi sosyete forumu olmuş, bende bir Sequo zengin zannederdim. Aramızda ne cevherler varmış , gizli milyarder hepsi.

Malibu da ev almak nedir ? Hayalini bile kurmamışım, kuramamışım, aklımın ucundan bile geçmemiş. Fakirliğin gözü kör olsun, nasıl bir hayat yaşıyorsam artık.

bazen patiye girip bu basliklari acan adamlarin yerinde oldugunu dusunuyorum.

cok guzel oluyor lan. sonra kucucuk evde, klimasiz odada, tek kisilik rahatsiz bir yatakta "yarin patrona ne desem yeaa?" diye dusunurken soguk soguk terleyerek uyuyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Komodo said:

Bende alacak karşılığı aldığım iskansız 1 dükkan 1 ev var.

Senelerdir satamıyorum. :) Boş boş duruyor. Dükkan merkezi yerde birde. Dükkanın bulunduğu bina komple projeye uygun değil işin sıkıntısı :)

Esh said:

Ben mi alsam lan 32li tuvalet kagitlarini depolarim

Hayırlı bir işe sebep oldum oleyy
Sosyal ağlarda paylaş

suBzer0 said:

ben daha geçen ay 5.000+kdv kira veren içinde şok market bulunan dükkanı 750.000 TL ye sattım.. bu nasıl bir fiyat? baltalamak için söylemiyorum ama şuan bu piyasada malımı satmak istiyorum dediğin zaman fiyatlar böyle.

Hep hayalimdir bu ya. Şok gibi kurumsal bir müşteri ve çatır çatır her ay 5000 tl yemek.

Şimdi hesap kitaba girişelim. 750 çeksek bankadan 10-11 k ödemesi var. 5k yı zaten geliyor, 5k üzerine katsak mis gibi. Daha sonra bu oran 5-5, 6-4, 7-3 derken bir bakmışsın 4-5 sene sonra dükkan kendi parasını ödüyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Bak şimdi 4 kez falan okudum, ciddi mi diye.Kiracı garantili yazmışında şimdi arkadaşım o istediğin paraya senin sunduğun kira getirisinden daha iyi getirisi olan daire yatırımları yapılır.27m2 butik için bile çok ufak.

Biz 35m2 bir yer vermiştik, derinlemesine bir dükkandı.Kuru temizleme firması şube olarak ver/al konseptiyle kiraladı.

Açıkcası emlak işleri aldı başını gitti ama sonradan görme fiyatlar istemek bence büyük ahlaksızlık, kusura bakma yani.Ben gerçekten anlamıyorum son dönemde memlekette olan biteni.Sen şahsen verirmiydin oraya o parayı.
Sosyal ağlarda paylaş

Cute said:

Bak şimdi 4 kez falan okudum, ciddi mi diye.Kiracı garantili yazmışında şimdi arkadaşım o istediğin paraya senin sunduğun kira getirisinden daha iyi getirisi olan daire yatırımları yapılır.27m2 butik için bile çok ufak.

Biz 35m2 bir yer vermiştik, derinlemesine bir dükkandı.Kuru temizleme firması şube olarak ver/al konseptiyle kiraladı.

Açıkcası emlak işleri aldı başını gitti ama sonradan görme fiyatlar istemek bence büyük ahlaksızlık, kusura bakma yani.Ben gerçekten anlamıyorum son dönemde memlekette olan biteni.Sen şahsen verirmiydin oraya o parayı.

"sonradan görme, Ahlaksızlık" said:

Ne kadar rahat kullanıyorsun kelimelerini. Burasının bir forum ve bu kelimeleri kullandığın kişinin gerçek bir insan olduğunu hatırlatır seni saygı çerçevesi içinde forumda yazmalarına davet ederim.
Sosyal ağlarda paylaş

hemen sokağın karsısında prof reşit mustafa belgesay sokakta 18m2 dukkan su an kiracısı Papa John's 6000 tl ye tuttu. Bu asıl faiş fiyat. Ben Hİc bir zaman bu şekilde kiraya vermiyorum. Benim dükkanın kira değeri 2750 benim gözümde.
49 yaşındayım. bırakında biraz mülkim olsun. Orta 2 den beri çalışıyorum. hem okudum hem calıstım. Senelerce Londra da gerisi burada. oturun calısın sizde yapın. Belki abartısız 20 kusur senedir kendime giyecek kıyafet almadım. Hatta bir ara 10 sene evden çıkmadık oturtuk para biriktirdik. çocuklarımı özel kolejlere göndermiyorum. Sıradan cep telefonu kullanıyorum takip edenler foto kalitesinden anlarlar. dışarı çıkıp orada burada yemiyorum. 49 yaşına kadar sizde böyle yasayın emekliliğimi 8 9 sene geçtim calısma surecimi doldurdum. Eger 1-2 mal yapmamışsanız yanlışı kendinizde arayın. 2 işte çalıştığımı bilirim. Kolay değil bunlar. Aksine tanıdıklarım çocuklarını 35-60 bin tl vererek okula gönderiyorlar. aldıkları eğitim belli buyuk oğlum rusca İngilizce ve almanca biliyor ve devletin Anadolu lisesinde. Arkadaşlarımın yanında calısan kişiler s8 iphone 7 kullanıyor patronlarında yok bu modeller. Çogu kimse kazandığından fazla yiyor ve sonra kredi kart borçlarıyla cebelleşiyor.
Konuştugumuz bölge değerli bir bölge. burayı başka yerlerle kıyaslamak yanlış. Hemen 3 sokak aşağıda bagdat caddesinde bir tane 6m2 dükkan var sıfır binada istenen rakam 4.5 milyon tl.
değerli mıntıkalarda sıfır dükkan almak zordur.
dükkan alırken üsteki dairenin fiyatını sorun bu dükkanın aynasıdır 1 nevi.
buradaki dairelerin fiyatı üst katlarım 1.4-1.7 milyon. Dukkanın tapudaki arsa payı %5 dir 16 bağımsız bolum vardır. değeri dc emlakın bana dediğine göre 1 milyondur. Dc emlak bagdat caddesinin en iyi emlakçısıdır.
Sosyal ağlarda paylaş

20 senedir de bir tatile çıkmadım. her kuruşu biriktirdim. Siz de aynı şekilde yapın.kadıköy Anadolu lisesinde okurken orta 2 de işe girdim. 36 sene çalışın harcamayın biriktirin. Bakın bakalım 36 sene sonra ne olacak. Bence kazanan siz olursunuz. Hala da çalışıyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...