Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Nasi gencler? Memnun musunuz durumdan?

di

Öne çıkan mesajlar

goldbären said:

illa admin olarak varolmak zorunda değilsin ki abi. gel geyiğini yap yine, ergenlere küseceğine.

mesela bana versen çok güzel adminlik yaparım. önce forumdaki sıskaları bir ayıklarım.

ya bırak seni de gördük amatörü bile eğlendirmezmişsin.
5 kilo versen fit olacan utanmasan bilae.
Sosyal ağlarda paylaş

Butthurt falan yok, kim giderse gitsin ay çok eksildi burası denmez.

Ne yazılar yazan / komiklikler yapan enfes adamlar gitti yazmıyor artık, ya da az yazıyorşar. Ekmek, cons, sufi, unity100, xaenin vsvsvs açın tarih bölümünün 2005-2008 civarlarına bir bakın forum entellektüel olarak ne haldeymiş, şuan ne halde.

Moderasyon ihtiyacı da yok fazla, çünkü saçmalayan aptal saptal adam da kalmadı forumda. Sequo olsa mesela di allah aşkına gel adminlik yap falan derdik.

Benim şahsen di nin moderasyonu ile ilgili bir sıkıntım olmadı. Hakkettiimizde banı çaktı, zamanı gelince de açtı. Hiç haksız ban yemedim, ki çok yemişimdir zamanında.

Zegna bir kere kızıp userımı forumdan silmişti, 2005 civarı. TAŞINDI yazıyordu adımda, onca yazdığım ettiğim şey gitmişti, sonra bu userı almıştım. O hayvanlıktı misal.
Sosyal ağlarda paylaş

sipeyskeyk said:

Moderasyon ihtiyacı da yok fazla, çünkü saçmalayan aptal saptal adam da kalmadı forumda.

ben varim :(

sipeyskeyk said:

Benim şahsen di nin moderasyonu ile ilgili bir sıkıntım olmadı. Hakkettiimizde banı çaktı, zamanı gelince de açtı. Hiç haksız ban yemedim, ki çok yemişimdir zamanında.

di adil. bir de hizli. ama en onemlisi forumun gelistirilmesi vs isleri icin de burada olmasi iyi.

allahin 1 adet mal herifinin yuzunden gerginlik yasamasi beni rahatsiz ediyor elbette.
Sosyal ağlarda paylaş

Abi o oyle kufreden bi adam degil benim gibi. benim her sene fenere ve fenerlilere kufurden 3 banim var en az. Ama beni bile arayan soran oldu o kadar, "abi haklisin fenerliler hep boyle, bizce onlar banlanmali komple , sen geri gel" diyenler oldu. Kendimi sedat peker gibi hissettim bi an, sonra gecti.

axedice said:

Esh said:

Olm o degil de kimse bingildak i arayip sormadi, neden gitti goygoy u bile yapilmadi.

Ayip oldu adama

Sahi niye banlandı lan o? Ben standart küfür falandır diye üstünde durmadım
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...