Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Nasi gencler? Memnun musunuz durumdan?

di

Öne çıkan mesajlar

axedice said:

-Deno- said:

paticik 2008 - 2009 gibi bitti zaten neyi tartışıyoruz gençler.

yeni paticik burası senelerdir. burda her şey olur.

Şu mesajın kafasına da öyle uyuzum ki böyle tam eskiden dutluktu şimdi herşey bozuldu biz eskiyiz en iyi biz biliriz ezikliği, o dönem aşk hayatı iyiydi sonra sktiredildi diye tüm dünyayı bu dar bakış açısıyla görme basiretsizliği falan yatır döv ya. Sabaha kadar döv bunu.

AP
TAL

İldeniz sen de haksızsın, evet arada HURR DURR gaza gelip sen bana nasıl şöyle şöyle konuşursun seni şahinle evinden aldırırım diyen ameleler var ama 2008de de başka bokluklar vardı. Tüm foruma hakim olan bi hava değil, self moderationla çözülmeyecek bişi hiç değil. 2008de daha mutluydunuz şimdi AKP iyice hayatın her alanına çökünce herkesin gözlükleri de değişti.

Sosyal ağlarda paylaş

BabacumMostors said:

axedice said:

bişey bişey

2008 de şakaya vurabiliyorduk abi, hani şimdi ben "şaka herhalde" diye düşünemiyorum bile aradaki fark bu

yoksa her dönem sorunlu durumalr avrdı kabul ediyorum ama etkisi farklıydı, insanların tavrı daha idare edileblirdi şimdi bakıyorum şu minvalde mesajlar akıyor sağdan soldan

https://i.hizliresim.com/nWOgjR.jpg

ki bu kafayı yaşayanlar baya ciddi, kuru özgüvenle dolular, bunlardan yoktu abi eskiden

tinder;dan bayagi bir profil topladim aslinda.

soyle bir tumblr acmak lazim. gozlerini kapatiriz da
united kezbans of turkey

EPIC FAIL tipler lan. abi hakikaten yaninda dolastirmazsin. oyle bi havalarda ki... wow!

sc almistim bunlardan, koyarim.

ama acidim ya. bunlarla cikan falan var. yazik olm. yapmayin. sizin de caniniz var. siz de insansiniz.
Sosyal ağlarda paylaş

Grego said:

imamizer said:

wot yazasım var..

imam, ben banlanırken dik durmuştun, aklıma gelmişken hakkını vereyim.

buyur.

said:

[2:40 PM] Grego: @Tim
[2:41 PM] Tim: @Grego
[2:41 PM] Grego: bırakmışsın forumu?
[2:42 PM] Tim: Evet. Geri mi donucen? :smiley:
[2:42 PM] Grego: oluyorsa dönerim, sen varsın diye uzaktan takipteydim
[2:43 PM] Grego: gereksiz gerginlik oluyor aynı anda forumda olunca
[2:43 PM] Grego: @.@
[2:44 PM] Tim: Gerginligi yaratan sizsiniz abi. Satasmadan duramiyorsunuz. Defalarca atildin mesela, hemen hepsinde "ya yeter hadi git artik" dedirttin de attirdin kendini.
[2:44 PM] Grego: üstüne alındın sonuncusunu
[2:44 PM] Grego: orda sana şişko mu diyeceğim allasen
[2:44 PM] Grego: ondan öncekilere hak veririm.
[2:44 PM] Tim: Nasil delirtmissen demek

Artiz.
Sosyal ağlarda paylaş

Grego said:

Jeeztro said:

aşk bir sudur iç iç kudur

abi burada cool cool maaniliyorsun da, daha dün demedin mi TNMADINIZ KÖPK HAKKND KONŞMYN LAN 11!1! diye

: )

abi facetime mı yapalım derdin nedir. sürekli bir taunt.

burda mani yazmışım, gelmişsin DAHA DÜN HÜLOÜĞĞOĞP diye yardırıyorsun. iki konu arasında bağlantı olaydı da zaman ayırıp bir şeyler yazaydım iki elimle.

konuştukça anlamsızlaşıyorsun. diğer ekürin vardı bi de üşenip bakamadım nickine o da G ile başlıyor nicki.

geleceğe dönüşte martinin kaybolan eli gibisin.
Sosyal ağlarda paylaş

said:

[2:40 PM] Grego: @Tim
[2:41 PM] Tim: @Grego
[2:41 PM] Grego: bırakmışsın forumu?
[2:42 PM] Tim: Evet. Geri mi donucen? :smiley:
[2:42 PM] Grego: oluyorsa dönerim, sen varsın diye uzaktan takipteydim
[2:43 PM] Grego: gereksiz gerginlik oluyor aynı anda forumda olunca
[2:43 PM] Grego: @.@
[2:44 PM] Tim: Gerginligi yaratan sizsiniz abi. Satasmadan duramiyorsunuz. Defalarca atildin mesela, hemen hepsinde "ya yeter hadi git artik" dedirttin de attirdin kendini.
[2:44 PM] Grego: üstüne alındın sonuncusunu
[2:44 PM] Grego: orda sana şişko mu diyeceğim allasen
[2:44 PM] Grego: ondan öncekilere hak veririm.
[2:44 PM] Tim: Nasil delirtmissen demek

gece gece eski sevgiliye atılan mesaj gibiymiş. ilk mesajı "uyudun mu?" diye yazsaydın keşke. aranızda ülkeler olmasa make-up seks dönmüş sonunda derdim fgdg

neyse konu başlığına yazayım o zaman ben de.

forum daha az gergindi yokluğunda bence. zaten sen yokken de banlar oldu. bingildak falan banlamış o nasıl oldu anlamadım gerçi. şaşırdım.

aldığın kararları eleştirmiyorum çünkü patide zaten adil bir yönetim hiç olmadı. vakit ayırman etmen tabiki takdir edilesi şeyler.

Ben sadece gm'in invul açıp pvp ye girmesi gibi konulara gergin gergin yazmanı, sopa göstermeni sevmiyorum. Tepeden bakan, hizaya sokan, ben bilirim tavrını sevmiyorum. Yönetici değilmiş o yetkiye sahip değilmis gibi yelteniyorsun yazmaya ama hepimiz yediği 3-5 ayarı sen yiyince, laf sokmayı görünce ruh haline göre banlamaya başlayabiliyorsun sonra.

Whatsapptan orda burda abi abi diye götünde dolaşan, seni havalara göklere çıkartan adamlardan oluşmuyor forumun tamamı. Bu konuda var işte gelmiş belli ediyor kendini. Çoğumuz seni sallamıyoruz, Çünkü birbirimizi de sallamıyoruz. daha doğrusu yetkini sallamıyoruz. 30 küsür yaşında adamlarız abi. sanal ortamın sanal yöneticisinden kime ne. zaman zaman bunu gördüğünde öfkelendiğini düşünüyorum, umursanmak istiyor olabilirsin. özellikle bu konuya bakınca öyle olduğunu düşünüyorum.

bak,

forum kötü. eski tadı yok, o kitle yok herkes farkında. bunu bize göstermek için böyle bir şey yapmana gerek yok, konu açmana gerek yok. tamam bunu düzeltmek için yapıyorsun konulardaki o atakları vesaire ama o seni aşar, hepimizi aşar.

çok güzel örnek; kadın üye geldimi o konuda bi cıvıma olacak, şakaların boku çıkacak. sen ne kadar banlasan da, nutuk çeksen de, gençler bak ban geliyo haa yazsan da insanlar bunun sınırında o işi yine yapacak. kendini banlatmadan yapacak. öyle bir noktaya gelecek ki; "hoşgeldin esma, forumla ilgili takıldığın yer olursa bana mesaj atabilrisin :)" yazcak. sen niyeti bileceksin, yapılanı bileceksin, yazılan ise gayet legit olacak. ama ne kadar adam banlasan da o beklediğin olgunlukla, çağdaşlıkla kadın üye karşılanmayacak patide. en azından senin müdahalenle o iş olmayacak.

patiyi dizayn edemezsin, kalıba sokamazsın. yapamayınca sinirlenirsin, üzülürsün, cevap gelince yetkini sorgularsın, otoriteni sarsarsın, banlasam anti-demokratik, banlamasam yüz bulacaklar diye ikileme düşersin. çünkü insansın amk. sonra üyelere bileniyorsun. tolerans eşiğin düştüğü için farklı bir konuda farklı bir tartışmada banlıyorsun. bu da seni kötü yönetici yapıyor, yazdığı konu geriliyor, insanlar rahat yazamıyor. en büyük zararı ise kendine veriyorsun, ben forumda eğlendiğini düşünmüyorum şahsen.

ben yönetici olsam konuya yazsam, yayık ağzıyla aptal saptal cevap veren adamı eah skerler! der banlarım mesela. empati yapabiliyorum o yüzden. wonder womanda gadota çirkin diyenler var mesela ciddi ciddi. bas banı ya.

edit: foruma biraz eğlence getirmek için şişkoyla axedice'ı birlikte banlayıp, banı açmak için birbirlerine kur yaptıkları chatloglarını yollamalarını istersen iyi bir yönetici olursun.
Sosyal ağlarda paylaş

Eheh. Imam ve hayal dunyasi yine is basinda.

Noldu sana imam ya? Gayet konusuyoduk anlasiyoduk, sonra birden dusman kesildin? Zerre koymuyo dusman kesilmen de, okumadan etmeden, kendi caninin istedigi sekilde salliyo olman can sikmiyo degil.

Geri kalanina degil de sun cevap vereyim;

said:
forum daha az gergindi yokluğunda bence. zaten sen yokken de banlar oldu. bingildak falan banlamış o nasıl oldu anlamadım gerçi. şaşırdım.

Bingil'i da ben banladim. Dayanamicam bu kadar aptalliga dedi, gitti zira yine ayni sekilde facts vs paticigin mabadi muhabbeti donuyordu.

Ben de cok kaldim yine bak. Ayni kisir donguye girdik. Su kimin esine nerde hakaret edilmis bi cozeyim, rahatlayayim, uzayayim sonra yine.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...